Sari la conținut

HALUIN" in THASSOS


Postări Recomandate

Frumos sa fie asa liber pe acolo. Cum ai facut filmarea? Ai un fel de data logger care apoi il atasezi la filmuletz? Nu ma pricep...


» Post actualizat in 02 Nov 2016 07:12

Arata super locatia, cat a fost pe noapte camera acum in extrasezon?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos sa fie asa liber pe acolo. Cum ai facut filmarea? Ai un fel de data logger care apoi il atasezi la filmuletz? Nu ma pricep...

» Post actualizat in 02 Nov 2016 07:12

Arata super locatia, cat a fost pe noapte camera acum in extrasezon?

 

Filmarea e cu o camera Garmin Virb XE care , separat de imagini inregistreaza fisiere de tip G-matrix, inclusiv date receptionate prin BT de la un senzor OBD -OnBoardDiagnostic tool, care citeste cativa parametri ai motorului....apoi se editeaza cu editorul Garmin Virb.

 

Noi am fost cazati chiar ultima noapte din sezonul 2016,..ziua cand am plecat era ultima zi pe anul asta,..vor mai deschide in Aprilie 2017,..undeva pe 10-15 Aprilie.

 

57 de euro dubla cu mic dejun,...ohooo,..ce mic dejun...

 

Am stat in camera cu prietena mea...dar eram suparati,..m-a pus sa dau patul mai departe, sa nu-i pun mana pe sani noaptea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filmarea e cu o camera Garmin Virb XE care , separat de imagini inregistreaza fisiere de tip G-matrix, inclusiv date receptionate prin BT de la un senzor OBD -OnBoardDiagnostic tool, care citeste cativa parametri ai motorului....apoi se editeaza cu editorul Garmin Virb.

 

Noi am fost cazati chiar ultima noapte din sezonul 2016,..ziua cand am plecat era ultima zi pe anul asta,..vor mai deschide in Aprilie 2017,..undeva pe 10-15 Aprilie.

 

57 de euro dubla cu mic dejun,...ohooo,..ce mic dejun...

 

Am stat in camera cu prietena mea...dar eram suparati,..m-a pus sa dau patul mai departe, sa nu-i pun mana pe sani noaptea.

 

....poate din greseala, "o" apucai de putza!

» Post actualizat in 02 Nov 2016 10:04

Cat ati facut pe drum?

 

vezi graficul de viteza pus de iulian:

post-37573-0-00881200-1478081071_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@iulica man

 

nu mai zice frate costuri si locatii.....ca iar zice lumea ca astia cu BMW e smekeri.....

am stat la cort si am mancat doua conserve cu pateu

 

 

Asa e, ti-am dat la pateu si ai stat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Asa e, ti-am dat la pateu si ai stat.

glume de GAZAR.... si eu care am stricat bunatate de curbe la 100 km/h la intoarcere sa nu te pierdem prin paduri

 

inca o data se adevereste ..... facerea de bine. !!!!utere de mama

 

cu cine o m ai fi fraier si te o astepta

» Post actualizat in 02 Nov 2016 17:23

 

 

Asa e, ti-am dat la pateu si ai stat.

glume de GAZAR.... si eu care am stricat bunatate de curbe la 100 km/h la intoarcere sa nu te pierdem prin paduri

 

inca o data se adevereste ..... facerea de bine. !!!!utere de mama

 

cu cine o m ai fi fraier si te o astepta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

glume de GAZAR.... si eu care am stricat bunatate de curbe la 100 km/h la intoarcere sa nu te pierdem prin paduri

inca o data se adevereste ..... facerea de bine. !!!!utere de mama

cu cine o m ai fi fraier si te o astepta» Post actualizat in 02 Nov 2016 17:23

 

glume de GAZAR.... si eu care am stricat bunatate de curbe la 100 km/h la intoarcere sa nu te pierdem prin paduri

inca o data se adevereste ..... facerea de bine. !!!!utere de mama

cu cine o mai fi fraier si te o astepta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

drumuri si peisaje super

 

 

Hai mai termina cu lauda, ca si asa m-am ofticat destul ca nu am avut cum sa merg. :rusinica:

 

Nu ai fi amanat si tu pe wkd asta cand se anunta temperaturi de 20 grade in Romania. Pe Robert deja l-ai facut sa plece singur acolo, din cate se pare. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...