Sari la conținut

Vopsitorie moto Cluj Napoca


andrei24p
 Share

Postări Recomandate

Marius,sunt domenii unde se mai poate gresi si domenii unde nu prea.

Si-s convins ca,daca partile conflictuale lasa putin de la ei,se ajunge la o solutie cu rezolvare,nu de compromis.

Esti de acord?

Amu,io te cunosc personal cat sa trec peste aparentele generate de avatarul tau,c-ai fi cocalar.:lol:

La fel il cunosc si pe Iuliu,si pot spune ca,la fel ca tine,nu-i un om cu care sa nu te intelegi.

Adevarul,cred io,e undeva spre mijloc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clip youtube cu aripa aerograf-pensula lacuit mat.

Eu nu mai las un cuvant aici ca raspuns, am sa postez turma de poze cu cat am lucrat pentru 300ron. Mai sus aveti aripa care intra tot in banii astia.

Faptul ca nu iti gasesti 2 plastice de care nici nu stiu pentru ca nu le-ai trimis la vopsit, nu as avea ce sa fac cu ele, chiar eu ti-am comandat unul rupt si ti l-aam trimis nou nout.


» Post actualizat in 29 Nov 2016 18:05

Eu nu mai las un cuvant aici ca raspuns, am sa postez turma de poze cu cat am lucrat pentru 300ron. Mai sus aveti aripa care intra tot in banii astia.

Faptul ca nu iti gasesti 2 plastice de care nici nu stiu pentru ca nu le-ai trimis la vopsit, nu as avea ce sa fac cu ele, chiar eu ti-am comandat unul rupt si ti l-aam trimis nou nout.

 

Si ca sa va dati seama cu ce om am avut de aface, i-am trimis aripa finalizata cum arata in clip si el inca nu mi-a dat un raspuns daca pot sa fac tot motorul sau nu, era inca nesigur ca voi fii in stare sa il fac si am renuntat, de 6 luni omul nu mi-a dat increderea ca o sa iasa bine si ca ma lasa sa il fac de capul meu. Acuma fiecare isi poate da cu parerea despre cum arata aripa si daca meritam o sansa sa il fac pe tot, dupa gustul meu. pentru ca domnul max dupa ce am inceput sa dezvoltam tema asiatica cu samurai, a venit cu sugestia ca pe rezervor vrea o gagica cu carti de joc si un jocker, iara eu nu am de gand sa fac asa un kitch, sau asa o idiotenie, sa incepi cu dragoni si samurai si sa termini cu gagici si jokeri.


» Post actualizat in 29 Nov 2016 18:09

mdaaa, in democratie am drept de vot si am drept sa am o parere. Si de aceea NU te recomand!

ceea ce scrii mai sus nici pe jumate nu e adevarat!

ceea ce am vazut ca ai facut cu carenele lui Max au fost de toata jena, penibil, patetic!

mi-a fost rusine ca sunt clujean, ca suntem din acelasi oras!

cum poti sa spui prostiile astea cand te-am invitat la mine in curte si le-am incarcat usor sa nu le zgariem ca erau lacuite proaspat in totalitate si matuite pregatite de vopsit in continuare?

Te minti pe tine. Nu pe noi, pe tine te minti si cand vei intelege asta iti vei aduce aminte de mine. Nu-mi vine sa cred cata rautate vad in oameni si dorinta de a face rau, fara justificare. Seara placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CZ: carenele le-am incarcat vrac la gramada, fara nici o folie, fara nimic, una peste alta, gramada in niste cutii!

orice poti sa zici, numai ca, ai vopsit carenele nu! ....ai polizat-razuit modelul anterior si ai dat cu bidineaua ceva pseudo-vopsea pe ea! ...aratau jalnic! sub orice critica! nu puteai monta asa ceva nici pe un rat-bike!

aici tu esti singurul care minte!

ce e asa de greu sa accepti ca ai facut greseli si sunt cativa care NU te recomanda?

fii barbat si recunoaste-ti greselile!

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CZ: carenele le-am incarcat vrac la gramada, fara nici o folie, fara nimic, una peste alta, gramada in niste cutii!

orice poti sa zici, numai ca, ai vopsit carenele nu! ....ai polizat-razuit modelul anterior si ai dat cu bidineaua ceva pseudo-vopsea pe ea! ...aratau jalnic! sub orice critica! nu puteai monta asa ceva nici pe un rat-bike!

aici tu esti singurul care minte!

ce e asa de greu sa accepti ca ai facut greseli si sunt cativa care NU te recomanda?

fii barbat si recunoaste-ti greselile!

CZ: carenele le-am incarcat vrac la gramada, fara nici o folie, fara nimic, una peste alta, gramada in niste cutii!

orice poti sa zici, numai ca, ai vopsit carenele nu! ....ai polizat-razuit modelul anterior si ai dat cu bidineaua ceva pseudo-vopsea pe ea! ...aratau jalnic! sub orice critica! nu puteai monta asa ceva nici pe un rat-bike!

aici tu esti singurul care minte!

ce e asa de greu sa accepti ca ai facut greseli si sunt cativa care NU te recomanda?

fii barbat si recunoaste-ti greselile!

Lorant!!! Te pui cu un artist?? Nu vezi cata valoare are??? Stau oamenii gramada la comenzi la el :))

Cata rautate in oamenii astia :) nu stiu aprecia un artist in zilele astea :) ahahahhaha

Ps. Pt mine userul czcustom a devenit o gluma seaca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Angajati-va un mediator ( impartial ) sa labariti-va in alta parte .

P.S.Io zic sa va intalniti fata in fata si sa va bumbaciti , fara martori ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CZ: carenele le-am incarcat vrac la gramada, fara nici o folie, fara nimic, una peste alta, gramada in niste cutii!

orice poti sa zici, numai ca, ai vopsit carenele nu! ....ai polizat-razuit modelul anterior si ai dat cu bidineaua ceva pseudo-vopsea pe ea! ...aratau jalnic! sub orice critica! nu puteai monta asa ceva nici pe un rat-bike!

aici tu esti singurul care minte!

ce e asa de greu sa accepti ca ai facut greseli si sunt cativa care NU te recomanda?

fii barbat si recunoaste-ti greselile!

Cati ani ai dumneata de vorbesti ca un copil? Ti-am dat carene date in spritz-chit, apoi vopsea alba si lac matuit cu 1200. gata pregatite de desen sau orice design.

Cum poti sa debitezi ca un copil de gradinita? Daca tu esti orb si nu pot sa deosebesti o vopsea matuita de un perete zugravit, nustiuu ce ai in cap. De la tastatura oricine e smecher, uita-te pe link-ul postat de mine mai sus!! aia e bidinea ma?

 

septimiu, colegul meu a lucrat cot la cot cu mine 1 luna pe ele si poate sa confirme cata munca si bani am investit in ele. contra 300ron, tu si max sunteti niste nesimtiti si m-ati vazut pe mine copil, ce ati zis, gata il fraierim pe asta si il facem de tot rahatu.

Puteti sa tastati cat vreti, eu am sa imi vad de treaba mea. Sa fiti fericiti si iubiti!

» Post actualizat in 04 Dec 2016 08:12

Zic si eu vreo 2.

Am vazut contactul lui Iuliu fix pe topicul asta, cand deja se dadeau cu parerile negative.

Totusi, l-am contactat, si mi-a vopsit o aripa fata saptamana trecuta.

 

S-a tinut de cuvant cu termenul de livrare si pretul.

Calitativ - as putea baga de vina 2 chichite, dar sunt multumit cu rezultatul, oricum sunt putin vizibile cele 2 scapari (pe partea din spate a aripii, sub carene).

 

Il recomand si cred ca cei ce au avut probleme cu Iuliu, nu au incercat sa le discute si rezolve amiabil. Nu pare deloc a fi un tip cu care nu te poti intelege ci dimpotriva.

 

Spor.

Multumesc!

Editat de CzCustoms
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lorant!!! Te pui cu un artist?? Nu vezi cata valoare are??? Stau oamenii gramada la comenzi la el :))

Cata rautate in oamenii astia :) nu stiu aprecia un artist in zilele astea :) ahahahhaha

Ps. Pt mine userul czcustom a devenit o gluma seaca.

Gata Marius, nu ma mai pun cu acest 'artist', doar il ignor pe viitor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In concluzie nu exista nici o vopsitorie moto sau "particuler" ce presteaza servicii de calitate in Cluj?

Ba da, exista , dar nu pe siteurile astea de telenovele....=)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Nici eu nu recomand pe Cz custom. Lucru de mantuiala.

 

 

Confirm si eu spusele lui Marius.Pusca vopseaua parca era popcorn.Nu stiam la vremea respectiva cine i-a facut lucrarea,stiu doar ca ma intalnisem cu el si imi zicea ca lucrarea e proaspat facuta si deja sare vopseaua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca el e personaj principal sau nu,dar tu esti in plus.Daca nu ai nici un feedback la respectivul subiect,de ce te bagi in seama?Vrei sa aduni posturi?Au trecut vremurile alea.Daca ai avut experiente neplacute cu rujul tine-le pt tine,telenovelele au murit demult,dar vad ca vrei sa reaprinzi moda

Sarbatori fericite si tie,mai fericite decat posturile care le debitezi pe aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma,ati fumat scamele de pe mocheta?S-a inteles situatia.

Kiki,ti-a lucrat tie personal Iuliu ceva?Deci?

» Post actualizat in 28 Dec 2016 09:56

PS:Sarbatori faine si voo...

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ma,ati fumat scamele de pe mocheta?S-a inteles situatia.

Kiki,ti-a lucrat tie personal Iuliu ceva?Deci?

» Post actualizat in 28 Dec 2016 09:56

PS:Sarbatori faine si voo...

 

 

Nu,dar vroiam si eu sa imi vopsesc cevca.De aceea,recunosc,designul la motorul respectiv a iesit frumos,doar ca vopseaua sarea.Nu ma pricep eu,dar clar ceva a fost in neregula acolo.Iar daca asta este cu ce te ocupi si nu e un caz singuklar,iti cam pui semne de intrebare.Nu?Iar de faptul ca se simtea atacat,eu doar am confirmat cele spuse de Marius,adica omul nu le scoate din burta.Este o parere obiectiva,insa orice gresala se poate indrepta,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...