Sari la conținut

Mai sunt întâlniri moto importante anul asta?


SyDemon
 Share

Postări Recomandate

Daca na intalnesc cu un verisor si facem o tura inseamna ca e neimportant? Bineinteles ca mai sunt intalniri importante. Hai have fun

macar daca ziceai si tu ceva util...asa,comentariu de umplutura tipic romanesc......mersi mult,caci si eu imi pun aceeasi intrebare ca si colegul de mai sus avand in vedere ca am pierdut tot sezonul moto de vara......deci,mai e vreo intrunire pe undeva urmatoarele 3-4 saptamani?

Editat de mad_max_86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate sunt, dar nu cred ca invita nimeni simpatizanti de-ai lu' Ponta :)

era sa scriu aici ceva rau de tot...dar reeditez..si cam care ar fi in conceptia ta simpatizanti Micky Mouse? :)

Editat de mad_max_86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, mai este una peste 3 saptamani aici in regiune, dar nu pot spune mai multe, deoarece nu vreau sa interferez cu informatiile oficiale, pe care le vor da organizatorii.

Sar'na George. Te rog spune'ne măcar cine e organizator. Super neon.. Poti sa elucrubezi pe topicul de politica. Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sar'na George. Te rog spune'ne măcar cine e organizator. Super neon.. Poti sa elucrubezi pe topicul de politica. Merci

 

7-9 octombrie Tabara moto Soimii Nemteni Tg. Neamt editia a VI a.

Locatie: Tabara Oglinzi, la 3 km de orasul Targu Neamt.

Invitati de onoare : Fara Zahar :cheers: George, Shukar Nation si altii.

Nu ratati ultima petrecere moto a sezonului: va fi Shukara, Fara Zahar, cu multa bere, cu poale-n brau, concursuri si prieteneala.

 

P.S. Deschidem imediat topic cu toate detaliile .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu abia de lunea viitoare am unda verde ptr motor......deci ratez apunsenii :(

 

Sy, mai este una...dar inca nefixata ca data....amicii mei de la Calaretii Tavernei,end of season party , Lehliu Gara....candva in urmatoarele 3 saptamani...am fost la ultimile doua, ceafa de porc de la gratar e za best...atmosfera misto...bere...lume destula,de obicie vin multi de la chopper bucuresti si draculas plus destui independenti pe zi si seara ....foc de tabara....cu cazarea e mai greut dar gasesc baietii de la club ceva ;)

Editat de mad_max_86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...