Sari la conținut

portofel pierdut


Asprilia06
 Share

Postări Recomandate

Ieri pe la ora 17:00 poate mai tarziu am iesit cu motorul la plimbare . La intoarcere cand eram intre lutch 2000 si intersectia cu Pianul de sus am trecut pe langa un kawasaki modelul mai vechi , baiatul avea viteza si daca bine imi ami tesc nu avea echipament . Dupa ce am trecut de el am la 300 m am vazut un portofel pe sensul celalant si 2 baieti care alergau sa adune banii sariti din el . Am trecut de ei si mi-am dat seama ca nu are cum sa fie al lor si m-am intors banuind ca e portofelul celui cu kawa . Cei doi au plecat dupa eu am cautat pe acolo in speranta ca au aruncat portofelul si sa il trimit la proprietar . Azi pe la ora 12:00 am vazut din nou motorul cu pasagera care mergeau incet prin acea zona , credca cautau portofelul . Daca il cunoaste cineva pe cel care l-a pierdut sa ii spuneti ca i-a cazut dupa curba de la lutch 2000 si pianul de sus . Lam cautat dar nu mai este

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, daca vedem un tip cautand inca "Intre lutch 2000 si Pianul de sus" stim ca este tipul cu Kawa :crack:

 

 

Vă căcaţi pe voi degeaba, descrierea e bună, cei din zonă ştiu. Lutsch 2000 e o cârciumă înainte de intersecţia cu Vinţu de Jos iar Pianu e o localitate tot pe-acolo (nu are legătură cu Sinatra)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Vă căcaţi pe voi degeaba, descrierea e bună, cei din zonă ştiu. Lutsch 2000 e o cârciumă înainte de intersecţia cu Vinţu de Jos iar Pianu e o localitate tot pe-acolo (nu are legătură cu Sinatra)

Numa' cacaciosi p'aci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...