Sari la conținut

parcare auto pe langa aeroport?


kysty18
 Share

Postări Recomandate

Buna seara ,

 

 

Vreau sa-mi las masina pentru 8 zile pe undeva pe langa aeroportul din Timisoara sau in oras si sa merg cu autobuzul pana la aeroport, dar nu stiu unde anume sa o las.

 

In aeroport sau alte parcari private e foarte scump si nici nu pot sa o las atatea zile pe marginea drumului .

 

Va rog, orice informatie sau sfat ajuta. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

In parcarea de la Politia Judetului. Cat mai aproape de poarta auto. Cu conditia sa apari in zona inainte de 7.30 sau dupa 16.30 - 17.00. Numele strazii este Academician Dimitrie Gusti.

Sper sa functioneze linkul cu imaginea din G. Maps:

Strada Academician Dimitrie Gusti

 

https://goo.gl/maps/4jCQzHSpuCC2

 

Imediat în dreapta biciclistului este poarta auto. Iti recomand sa parchezi fie exact vizavi de poarta sau în parcarea din dreapta imaginii, situata intre bancomatul Transilvania (o sa îl vezi la fata locului, nu apare în poza) și poarta propriu-zisă.

» Post actualizat in 07 Sep 2016 21:42

De aici pana la aeroport mai maxim 15 min cu taxiul (este statie peste drum, in spatele obiectivului camerei, ca sa zic asa). 10 lei cursa? Sau cam asa ceva, ca nu am mai folosit de mult taxiul.

» Post actualizat in 07 Sep 2016 21:45

Tot in spatele obiectivului estw si statia de autobuz, prin care cred ca trece expresul pentru aeroport (nu garantez).

Limbajul greoi si repetarile sunt pe motiv de scris de pe telefon, in caz ca pandeste si politia gramaticii :)).

post-3763-0-77590300-1473284135_thumb.jpg

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu au mai ramas bani de la buget pentru parcare pe termen lung. A venit ordin de la Bucuresti ca toti banii sa mearga la chestia aia hidoasa ce o construiti in Bucuresti. Ceva catedrala... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...