Sari la conținut

Cine ma poate ajuta sa transport o motocicleta?


Valentino Vali
 Share

Postări Recomandate

va salut.am nevoie de ajutorul vostru.din anumite motive nu pot aduce eu motoreta din golesti pana in focsani zona sud.nu am bani ca o aduceam pe platforma.cine ma poate ajuta zilele astea pt ca nu vreau sa o gasesc bucati.de preferat in data de 17 august.multumesc

:pics:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune ceva date de contact, poate raspunde cineva. Daca zici ca e inmatriculata, are asigurare si ITP; si ca nu o iei de la niste lebădari (ca zici ca ti-e teama sa n-o gasesti bucati), deci e totul in regula cu mobra, poate te ajuta cineva. Sper ca e a ta ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce informatii a dat, cred ca este ceva de genul "riscati-va voi pana la Focsani ca daca este defecta sau o urmareste cineva, eu nu cunosc, nu ma bag".

 

Sa intelegem ca nu ai nici prieteni prin Focsani care sa vina cu tine sa o aduca ei, ha? :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu baieti,nu cunosc pe nimeni care a ma ajute.am toate actele mtorului valabile,astept conractul de vanzare cumparare de la cel de la care am cumparat-o impreuna cu fiscal.nu am permis de conducere din cauza asta nu o pot aduce eu pe roti.am apelat la voi crezand ca ma poate ajuta cineva dar daca nu se poate asta e.0764685475 e nr meu pe 17 august pana in ora 3-4 dupa amiaa daca vrea cineva sa ma ajute


» Post actualizat in 17 Aug 2016 11:47

multumesc de ajutor.mii de multumiri inca o data,se pare ca mai sunt si oameni simpli care ajuta neconditionat.multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...