Sari la conținut

Parere mobra


Mome
 Share

Postări Recomandate

Salutare dragi colegi,

 

Cunoaste cineva mobra de mai jos? sau ma poate ajuta cu o vizionare ca sa nu bat drumul aiurea ( am mai patit sa gasesc tot felul de cazane )...dau bere rece celui care ma va ajuta...ma int mecanic sa fie ok...va multumesc de intelegere !

 

http://olx.ro/oferta/honda-cbr-600-rr-2005-ID6Asm6.html#3468df6ae9

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul..sigur as avea in tine...profilul e incomplet si minimalist. Din punctul meu de vedere ai putea fi chiar proprietarul.

 

exact la asta ma gandeam si eu...plus ca am pus anumite intrebari intr-un PM la care nu am primit nici un raspuns...

Editat de Gangsterik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde ai vazut tu numar de Valcea? Lasand asta la o parte, nu cunosc motocicleta, desi sunt din Focsani, dar nici nu pot spune ca le cunosc pe toate din zona mea. Cei cu sportivele au grupul lor si merg mai mult intre ei, dar pozele sunt facute intradevar in Vrancea, pe drumul spre Lepsa, cel mai folosit de motociclistii de pe aici. Daca aflu ceva, revin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde ai vazut tu numar de Valcea? Lasand asta la o parte, nu cunosc motocicleta, desi sunt din Focsani, dar nici nu pot spune ca le cunosc pe toate din zona mea. Cei cu sportivele au grupul lor si merg mai mult intre ei, dar pozele sunt facute intradevar in Vrancea, pe drumul spre Lepsa, cel mai folosit de motociclistii de pe aici. Daca aflu ceva, revin.

 

 

are nr de valcea...a vazut bine colegu' VL 02 VVS ...in ultima poza...daca auzi ceva sau poti si ai timp sa o vizionezi ar fi super ok ms :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

urmeaza sa vada cineva mobra acolo si va tin la curent...varianta de back-up ar fi alta categorie >> suzuki gsr...ce parere aveti intre 600rr si gsr 600 care s-ar preta mai bine la fiabilitate,consum,tinuta de drum ? etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' nu gasesti una mai aproape de bucuresti? e riscant sa mergi atat de departe dupa o mobra/masina, poti sa te intorci cu buza umflata... nu gasesti 600rr-uri si gsr-uri si in bucuresti/in apropiere?

 

am avut 600rr si mi-a placut, pana la un punct. eu l-am luat in 2010 bazat numai pe aspect, nu si pe confort, si dupa cativa ani m-am orientat spre altceva. ti-as recomanda gsr-ul. are o pozitie mult mai comoda si pt oras si pt excursii. intr-adevar te bate vantul mai tare decat pe rr, da' numai tu stii cat de tare vrei sa mergi :) daca au fost intretinute corespunzator, toate sunt fiabile.

Editat de gogO.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Culorile diferite ale roatelor le-a observat cineva? :D

 

chiar ma gandeam si acolo...am zis na ca o fi franat omu cu fatza mai mult si are ferodou gros...deci mobra cred ca trebuie evitata parerea mea :)

» Post actualizat in 13 Jul 2016 13:17

deci mobra a fost vizionata de un coleg de forum...caruia ii multumesc pe aceasta cale si a trasat urmatoarea concluzie...lovita frontal,carene varza ( lipituri toate cele ) si multe altele...mecanic ( intinzator de schimbat ) deci eu nu ma bag la ea...nu o recomand si as vrea sa trec la alta clasa...bafta tuturor si va multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...