Sari la conținut

Cheia pe 2-07-2016


icemaN46
 Share

Postări Recomandate

As face o plimbare la munte pe caldura asta dar sa nu uzez doar mijlocul gumei.

Daca sunt doritori, ar fi perfect sa facem un grup mai mare, e binevenit oricine.

Plecare de la benzinaria Miorita Sambata pe la 10:00

Traseu: Bucuresti-Pitesti (DN1)-Valenii de Munte-Cheia (putem face si o Poiana Brasov e frumos traseul) iar intoarcerea ramane de vazut.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traseu: Bucuresti-Pitesti (DN1)-Valenii de Munte-Cheia (putem face si o Poiana Brasov e frumos traseul) iar intoarcerea ramane de vazut.

 

Bucuresti - Pitesti sau Ploiesti? Cred ca Ploiesti ar fi trebuit, nu? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este spart drumul de la Cheia încoace. Mai bine vă întoarceți pe Siriu și faceți dreapta la Poienile pe DJ102B până la Văleni. Sau tot de pe Siriu, dreapta ceva mai încolo, pe DJ203G: Ciolanu > Haleș > Sărata Monteoru > Mizil > Ploiești. Plictiseală mare pe Mizil - Ploiești, dar bucata Ciolanu - Sărata Monteoru face toți banii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fapt, Magura - Ciolanu - Sarata... este faina, "prietenii stiu de ce". Intr-adevar, de evitat Cheia, s-a cam "fumat', din pacate. Mai cuget daca sa particip, trebuie facute niste socoteli. Motoru' nu mer'e cu aer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu m-as baga la un siriu cu intoarcere pe rasnov sau dn1 si apoi m-as opri la intrunirea de la Magureni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...