Sari la conținut

VREAU R1


Alx Alex
 Share

Postări Recomandate

Amaratul asta a facut doar 46,000 km pe an cu un R1. Cred ca il invidiaza pe romanasul nostru.

http://www.sjaaklucassen.nl/en/category/avonturen/r1-world-tour/r1-wereldreis-2001-2006-intro/

 

amicul nostru a avut R6 ...

fiind mai usor putea lejer sa faca km astia....

 

cat nu era pe moto sau se echipa/dezechipa era in revizie cu el....

Editat de florinelu07
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Un american, un neamt si un roman, la o betie.

Americanul zice: "Avem in SUA o ferma in care creste porumbul de 4 metri inaltime si un stiulete are cam 2-3 kg!"
Neamtul zice :"Noi am incrucisat diverse rase de bovine si am obtinut o vaca care din momentul in care da lapte o mulgi cam 1 saptamina fara oprire. Da vreo 60-70 hectolitri de lapte pe luna!"
Romanul: "noi avem un smecher in Galati care cind i se scoala, pot sa stea pe ea 12 porumbei"

Americanul, mai bea un pic si se razgindeste:"pai, de fapt... porumbul ala are doar 2 metri inaltime si un stiulete are cam 1 kg...sorry!"
Neamtul: "pai, de fapt, nici vaca aia nu e chiar asa....o mulgi o noapte intreaga...si o lasi citeva zile sa-si revina....imi cer si eu scuze..."
Romanul: "Acu e drept...m-am dus cu vorba..am exagerat...la ultimul porumbel ii scapa mereu un picior in gol!"

Trece betia, incepe mahmureala, si parerile de rau:

Americanul:"OK!! recunosc!.Am baut!. .porumbul ala are inaltime normala si are stiuleti normali. Na!."
Neamtul: "bine, recunosc si eu... vaca aia e o vaca normala, o mulgi normal...si da 2-3 litri pe zi"
Romanul: "bine, recunosc si eu... smecherul ala care tine o gramada de porumbei pe scula.....nu e din Galati! e din Braila!"

 

sursa: http://forum.computergames.ro/47-spitalul-9a/6930-bancuri-sa-ne-cracanam-de-ras/page-384.html

Editat de florinelu07
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa fac si eu , daca ma duceam sa cumpar paine cu moto ... Asa de mult imi place sa merg :)

paine din italia , bere din germania ,branza din franta , banuiesc ca locuiai in madagascar , cam asa ar iesi kilometrii dati de tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...