Sari la conținut

Cine ma poate ajuta in Satu Mare?


dude123
 Share

Postări Recomandate

Salut, dragi colegi. Este cineva in Satu Mare ce are drum la Timisoara zilele astea si imi poate aduce si mie un sistem 5.1 de acolo? Prefer sa platesc pe cineva + bere , decat sa dau banii la curier. Multumesc si astept raspuns. O zi buna sa aveti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un Logitech z5500 si este destul de mare, deci pretul la curier cu siguranta trece de cei 30 de lei, sistemul avand total peste 20 kg....

Decat sa iti faci obligatii, nu mai bine dai 30 de lei la curier?


» Post actualizat in 09 Jun 2016 07:18

Nici o problema, insa am gasit un Z5500, modelul ala ma intereseaza! Bafta la vanzare!

Ce sistem e, ca am unul de vanzare si eu, daca ne intelegem la pret ti-l trimit prin curier cu plata la mine.

Eu am un Z506 de la Logitech.

 

Scuze de off topic.

 

Stima.


» Post actualizat in 09 Jun 2016 07:20

Si avantajul unui coleg este ca vede sigur ce cumpara....

Decat sa iti faci obligatii, nu mai bine dai 30 de lei la curier?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa il cumperi,pune-l pe vanzator sa iti faca poze mai detaliate la difuzorul de la subwoofer.Majoritatea obisnuiesc sa se dezlipeasca daca sunt "forjate".

Daca il vei lua,fa rost si de o placa de sunet externa cu iesire optica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Livrare cu verificare colet la destinatie.simplu!daca omul nu are nimic de ascuns,plateste el transport+verificare adica 23ron+2ron verificare colet+2ron/kg dupa primul kg,deci un total probabil de plata transport in jur de 60ron(groso modo).iar costul transportului il adaugati la pretul sistemului(adica la ramburs).nu e mai simplu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de sfaturi, asa stiam si eu, fiindca am mai avut in trecut sistemul asta si mi-a ramas la suflet acolo :)) Si am avut placa de sunet f buna si era un adevarat pickamer!!

 

 

Inainte sa il cumperi,pune-l pe vanzator sa iti faca poze mai detaliate la difuzorul de la subwoofer.Majoritatea obisnuiesc sa se dezlipeasca daca sunt "forjate".

Daca il vei lua,fa rost si de o placa de sunet externa cu iesire optica


» Post actualizat in 09 Jun 2016 09:13

Corect ce spui, dar prefer varianta cu cineva sa mearga sa il vada/auda, altfel nu mai deschideam topic nou :P

Livrare cu verificare colet la destinatie.simplu!daca omul nu are nimic de ascuns,plateste el transport+verificare adica 23ron+2ron verificare colet+2ron/kg dupa primul kg,deci un total probabil de plata transport in jur de 60ron(groso modo).iar costul transportului il adaugati la pretul sistemului(adica la ramburs).nu e mai simplu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...