Sari la conținut

parere geaca icon timax 2 textil


Postări Recomandate

O am eu și este foarte ok. Protecții bune, umeri și coate până spre antebraț, iar cea de coloana (soft) e de sus până jos. Este o greacă foarte ușoară deși la prima vedere nu ar părea.

Fără mesada este excelent ventilată și mă simt excelent cu ea pe căldură. Cu mesada devine suficient de protectoare pe vreme un pic mai rece.

 

Ca măsură eu am XL deși la multe alte geci port de fel XXL, asta ca nu cumva să iei una mai mare decât îți trebuie. Deci are o croiala ceva mai..largă dacă pot spune așa!

 

Recomand geaca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot timax 2 am vrut si eu sa imi iau, dar pentru ca nu am gasit nicaieri sa probez, am luat altceva ce am putut proba, daca ai altceva cu care sa mergi, poti incerca sa o comanzi si sa o dai la retur daca nu vine bine.

 

Imi cer mii de scuze ca nu am fost atent pe moment.Promit ca nu se va mai intampla :)

se intelege, esti incepator, si inca nu ti-a intrat in reflex sa fii atent MEREU in orice moment. o sa te mai cizelezi tu pe parcurs

Editat de robert23mg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Tornada multumesc frumos de reply. O sa ma masor cu cineva pentru maneca, mi-e putin frica ca sa nu-mi ramana prea scurta si sa raman cu ea dupaia. Trebuie sa citesc mai bine pe fc-moto, am vazut ca pot fi returnate produsele in termen de 14zile de la achizitie si alte detalii, e prima oara cand comand de la ei.

 

@Starcream pe site, pretul taiat era de 400eur si acum e la 100e... deci mi-a sarit in ochi din prima la hot deals.

 

@mianmar23, nu-i problema lipsa buzunarului, se rezolva cu borseta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu îmi amintesc cât am dat pe ea, dar în niciun caz nu a fost sub 200 de euro în 2014 parcă.

 

Pentru cine vrea să își ia, repet, mergeți să o probați dacă aveți unde, croiala nu e chiar ciudată, dar XL-ul meu e precum XXL la alte firme.

Și încă ceva, e model sport, deci ceva mai scurt în față!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu una din asta S... daca esti din bucuresti, ne putem vedea s-o probezi... referitor la geaca, am tarat-o eu acum cateva zile si am scapat fara nicio vanataie macar... si-a facut treaba... parti proaste: nu are buzunare decat la piept si se rupe din cusatura pe la coate pe partea interioara, deoarece plasa respectiva e cusuta si pur si simplu se smulge materialul din cusatura... dar dusa la un croitor bun se rezolva usor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...