Sari la conținut

MM 36 CLN


clujraider
 Share

Postări Recomandate

Cine l cunoaște, sa i transmita ca de la motociclist la motociclist, can agerismele cu demaraj in linie dreapta si franare de gaina in curba umeda, deranjeaza traficul. Personal, am avut neplacerea sa ma aflu in spatele lui si sa incerc sa depasesc, cu masina fiind. Individul e de a dreptul sinistru, soseaua e doar a lui...desi n o foloseste cum ar trebui.

Rusine bă, agariciule. Ne faci pe toti de rusine de fapt...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Like ! Defapt....cum se zicea odata, nu am par cati nervi in cap, cand ma depaseste cate un conservar care nu se muta complet pe banda de pe contrasens, crezand ca sunt un biciclist ce merge cu 15 km/h si nu poate pati nimic daca il inghesuie spre sant...e situatia in care, daca se poate, jos oglinda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg despre cine este vorba si daca tot ai facut cunostinta cu el,de ce nu i le-ai spus lui direct.Daca e sa faci cate un topic pt toti maimutoii,apoi ajungem sa scriem toata ziua pe forum.Vorba ceea,eu când ma mai plimb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imii suna cunoscut nr de inmatriculare,dar tinand ca nu mai vreau sa aud de "posesori de motorete" din baia mare,nu il cunosc personal.99% din cei de aici sunt niste pacalici,clovni,papagali sau cum vrei.de aceea mi-am format o mica "gasca" veche si restransa de oameni,nu animale proaste posesoare de motoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg despre cine este vorba si daca tot ai facut cunostinta cu el,de ce nu i le-ai spus lui direct.Daca e sa faci cate un topic pt toti maimutoii,apoi ajungem sa scriem toata ziua pe forum.Vorba ceea,eu când ma mai plimb.

nu-l cunoaste personal! asta e ideea! in topic a pus nr. de inmatriculare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai putea face cunostinta, se imprieteneau, il tragea de perciuni, il mustra, ii dezumfla rotile, ii batea obrazu si etc.

Eu unu ii ignor in totalitate pe alde zmeila astia, sunt tot felul de specimene, m-as imbolnavi de nervi daca le-as da atentie.

Pana la urma e un topic din care nu reiese decat ca era unu care se dadea artist si daca il vedeti sa-i spuneti voi ca eu nu am avut timp si spatiu sa o fac, a si sa nu mai faca, ca nu e frumos....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu e singurul care face traznai in trafic si ar fi culmea sa te iei dupa el sa-i atragi atentia ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...