Sari la conținut

costum moto dupa masuratori


..:::ZAR:::...
 Share

Postări Recomandate

Salutare stimati colegi.

 

Am scotocit prin forum in cautarea unui topic referitor la firme care executa costume moto dupa masuratorile clientilor. Din pacate doar topicuri vechi.

Ma poate ajuta careva cu informatii mai de actualitate?

 

Exceptand motofashion.ro mai este alta firma?

 

Cu stima,

 

ZAR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nimic impotriva, singurul lucru care m-a dezamagit e comunicarea deficitara.

Ca sa detaliez putin am luat legatura domnu de la motofashion pe facebook si in urma unor intrebari legate de pret, model, mod de plata am ajuns la capitolul tabel de masuratori; toate bune si frumoase, aveam deja finalizat tabelul cu masuratori cand acesta imi spune ca tabelul acela nu mai e valabil si urmeaza sa incarce un tabel nou pe site in scurta vreme.

Eu i-am propus sa imi trimita noul tabel pe e-mail ca sa nu mai stau dupa update-ul site-ului; de vreo 3 ori i-am tot adus aminte sa-mi trimita tabelul si nu s-a intamplat nimic, mai astept pana dupa sarbatorile de paste poate reuseste sa-mi trimita.

 

E mare diferenta de la 1700-2000 lei cat costa costumele celor de la motofashion comparativ cu Spidi la 4500 lei.

Editat de ..:::ZAR:::...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Pana la urma am reusit sa contactez telefonic pe tipul de la motofashion.

 

Mi-a spus ca trebuie sa imi dea un alt tabel de masuratori fiindca cel de pe site nu mai e valabil. Pana la urma l-am primit si pe acesta.

 

Avansul de 100 de lei de pe site s-a modificat la 200 de lei. Nu inteleg de ce dar i-am virat banii in cont.

 

Pretul la costumul care l-am ales, CM104 e de 395 euro pe site, el mi-a zis ca pretul creste la 420 euro din cauza masuratorilor desi asta nu e specificat nicaieri pe site.

 

Acesta este statusul actual. Urmeaza sa primesc costumul cand e gata, sper ca in max 2-3 saptamani sa vina. Am sa postez poze si informatii cand il primesc. Sper ca totul sa fie OK!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

A ajuns azi.... sunt foarte multumit de felul in care e facut, de materialul folosit la el. Exceptand faptu ca e facut fara marca arata ca fiind ceva de calitate.

Timpul de asteptare a fost mai mare decat ce ne-am inteles initial dar e ok (in loc de 4 saptamani a fost 5 saptamani si ceva).

post-63118-0-41965900-1467731452_thumb.jpg

post-63118-0-47377800-1467731453_thumb.jpg

post-63118-0-64361400-1467731454_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...