Sari la conținut

Accident Medgidia


foxxbiker
 Share

Postări Recomandate

"Se pare că imediat după impact de frică, șoferul a fugit direct la poliție" !?!

Asta da sofer responsabil (NOT). Aproape l-a omorat pe rider si merge direct la politie. Specimene de genul at trebui trimise pe ceva insula pustie si abandonate acolo.

 

Sa speram ca riderul va fi ok si va avea o recuperare completa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Se pare că imediat după impact de frică, șoferul a fugit direct la poliție" !?!

 

Asta da sofer responsabil (NOT). Aproape l-a omorat pe rider si merge direct la politie. Specimene de genul at trebui trimise pe ceva insula pustie si abandonate acolo.

 

Sa speram ca riderul va fi ok si va avea o recuperare completa.

 

 

Cu trimisul pe insula pustie te referi la specimenele din poza?

Tu te-ai uitat la poze sa vezi cine sunt specimenele de pe margine? Sanzieni iti spune ceva? O fi gandit ca motociclistul este fratele alora din cartier ...

Sanatate motociclistului.

Editat de Silver Arrow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa fim seriosi. Eu inca nu am vazut specimene de genul sa se dea pe altceva decat un scooter. De regula o ard in BMW-uri model inainte de 87 sau ceva "mertzan" obosit, pt ca #valoare.

Cei de pe margine sunt clasicii bagatori de seama, spargatori de seminte cu norma intreaga. Din partea mea pot sa mearga cu totii pe cea mai pustie si indepartata insula, in frunte cu soferul "responsabil".

Ce a fost la Sanzieni s-a musamalizat, ca altfel iesea prapad acolo. Ce am bucur cand ciorile sunt aparate de politie si jandarmi platiti din contributia mea catre stat. Incep sa ma gandesc la a emigra eu catre India...

Este topic deschis pentru acel incident. Haideti sa nu facem altul.

Rride safe la toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca acu ceva ani a fost un accident cu un brunetel din asta care se grabea pe varianta (in C-ta) si s-a intalnit cu unul cu o masina, care ce sa faca si el, intorcea sa mai scuteasca 50 de metri. L-au furat dupa de pe la morga, scandal, tipete, boceli. Telenovela ce mai. Deci, mai au si brunetii troace, inseamna ca nu te-ai plimbat tu destul de mult sa ii vezi. (fara legatura cu cazul de fata, nu stiu cine au fost actorii principali)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost vanduta recent (alaltaieri) motocicleta asta din dolj da nu stiu la cine a ajuns :( .

 

Sanatate riderului.

Editat de Ribo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Se pare că imediat după impact de frică, șoferul a fugit direct la poliție" !?!

 

Asta da sofer responsabil (NOT). Aproape l-a omorat pe rider si merge direct la politie. Specimene de genul at trebui trimise pe ceva insula pustie si abandonate acolo.

 

Sa speram ca riderul va fi ok si va avea o recuperare completa.

 

 

 

Pe mine m-a acrosat un dement cu masina doar asa ca sa ma "zgarie", nu am cazut dar am oprit na, s-a uitat sa vada daca sunt bine la 150 de m de mine, a vazut ca sunt OK si pana am ajuns sa vb cu el ... s-a urcat linistit, a demarat si bye bye.

 

Oamenii pleaca in general pentru ca nu au actele OK, au baut, sunt drogati, nu au RCA, etc. Pleaca de frica la politie mai rar ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca s-ar da "marocanii" pe motoare zau ca nu mi-ar pare rau.....de nimc!Si asa sunt destui!!!

Si mai nou te si injunghie daca opresti sa ajuti! Sau a-ti uitat cu totii???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...