Sari la conținut

Ghete scurte Aplinestars SMX-1 / 1 R


andreinyta
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Stie cineva daca exista vreo modalitate de a lua ghete Alpinestars SMX-1 / SMX-1 R ( Adica acestea http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/sec4a5aa2daad/?ViewAction=ViewProductViaPortal&ViewObjectID=142175733&Currency=EUR ) din Romania? Planuiesc sa incep scoala moto curand pentru A1 si imi trebuie niste ghete pe care vreau sa le port si dupa (evident). Deoarece voi merge anul scolar viitor, dupa ce iau carnetul in vara cu ele la liceu, cred ca imi trebuie ceva scurt si comfortabil, dar totusi ceva care ofera protectie, care sa nu ma faca sa arat ca matrix prin clasa. Daca aveti alte sugestii de ghete scurte sau stiti de unde le pot lua pe acestea lasati un reply.

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca modelul Faster este mai confortabil :alcy:

 

 

Link : Ghete

 

Multumesc pentru comment. Am facut si un calcul si pe fcmoto.de ma duc la 721 Smx 1-R iar pe comura sunt chiar mai ieftine. M-am uitat acum si la modelul faster, este fain, dar pare mai zdravan SMX-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este cel mai inutil model pe care il poti cumpara...o sa ai nevoie de ceva in care sa te si deplasezi....astea sunt niste cizme mai scurte...imagineaza-ti cum e sa te deplasezi in cizme toata ziua....ia-ti ceva mai comod..ghete de oras...a*, tcx, rst sunt o gramada...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...