Sari la conținut

Bikes on Ice 2016


Arthur E
 Share

Postări Recomandate

Road Patrol MC Hunedoara va provoaca la cea de-a 11-a editie a festivalului Bikes on Ice, care va avea loc in data de 19 – 21 februarie 2016 intr-o locatie noua, la Pensiunea Panorama, loc Ghelari, jud. Hunedoara. Pensiunea Panorama este situata pe versanatul N-V al muntilor Poiana Rusca la o altitudine de 810 m, de unde se pot admira muntii Tarcu, Retezat, Paring, Sureanu, Apuseni, 360 grade de munte cu 4 virfuri de peste 2000m.
Cazarea va fi de 70 ron / pers pe tot parcursul festivalului, de vineri pana duminica. Taxa de participare: „Dai cat vrei!!!”. Conditiile sunt foarte bune, cu incalzire si apa calda. Se va face o suplimentare pana la 40 de locuri, in total.
Mare atentie! Anul acesta rezervarea locului de cazare se va face prin virarea din timp a taxei de cazare (70 ron/persoana/2 nopti) in urmatorul cont: GHIDA ROMEO TIBERIU ADRIAN, Cod IBAN: RO 76 RNCB 0318018377770001, Banca Comerciala Romana (BCR)
Distante:
18 km Hunedoara
35 km Deva
200km aeroport Timisoara sau Sibiu
400 km Bucuresti
Sa aveti o calatorie placuta si sa ne vedem cu bine la Bikes on Ice!
Informatii la:
Eddy – 0726 169 889
Adi – 0721 420 223

 

 


» Post actualizat in 22 Jan 2016 11:48

Poze fresh din locatie :

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una dintre intrunirile mele preferate de la care nu am cum sa lipsesc, abia astept sa ne revedem, sunteti niste oameni minunati :hug:

 

Rezerv balot de paie :ok:

 

Foarte misto noua locatie, sper sa urce scuterica pana sus.

 

Va salut pe toti :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una dintre intrunirile mele preferate de la care nu am cum sa lipsesc, abia astept sa ne revedem, sunteti niste oameni minunati :hug:

 

Rezerv balot de paie :ok:

 

Foarte misto noua locatie, sper sa urce scuterica pana sus.

 

Va salut pe toti :hug:

Multumim, te asteptam! Anul asta facem ceva iures!

» Post actualizat in 12 Feb 2016 09:56

Anul acesta vom organiza si o mica excursie pe ceva traseu forestier pentru enduristi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

Anul asta observ ca nu s-a mai facut topic nou pe aceast forum asa ca ramane sa scriem pe acesta....Sunt interesati oameni sa plece din Bucuresti , se organizeaza ceva ? Daca da... cand? de unde? si cu ce ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul asta observ ca nu s-a mai facut topic nou pe aceast forum asa ca ramane sa scriem pe acesta....Sunt interesati oameni sa plece din Bucuresti , se organizeaza ceva ? Daca da... cand? de unde? si cu ce ?

Salut, eu plec sambata dimineata din Bucuresti pe la 6 dimineata, Petrom Militari (vsv de Mc Donalds) Plec cu Burgmanul ;)

0730850966

Editat de balazsfi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa 2-3 "aventuri" pe zapada, viscol, frig si alte fenomene extreme pt moto iti dai seama ca nu are rost chinuiala si riscul asumat chiar daca ai anvelope bune, lanturi sau crampoane metalice ...bikes in ice e o intrunire inedita unde cei cu atas isi pot dovedi suprematia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel putin vreo 10 km am mers pe banda de urgenta cu 30 la ora din cauza ninsorii.Asa a fost sa fie,vremea urata ne a prins acolo.Pentru toti cei ce iubesc doua roti indiferent daca sunt Maxi sau Moto :hug: :hug: :hug:

Editat de carpaciul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Felicitari pentru curaj celor doi colegi cu maxi scuterele ce se indreptau pe autostrada spre Bucuresti, duminica seara pe o vreme incredibil de urata. Am banuit ca se intorceau de la Bikes on Ice.

Da, thanks man...a fost dificil, nu ma asteptam la o asa vreme

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...