Sari la conținut

Musulmanii in UK


Larry Flyt
 Share

Postări Recomandate

Nu exista "civilizatie europeana" in realitate.

Exista doar un Puzzle numit civilizatia umana.

Cand fiintele umane de pe the third rock from the Sol vor trece de toate aceste granite mentale date de niste nume pasagere,identitati fara baza reala in viata de zi cu zi, unde totul este mai relativ decat a zis insusi Einstein?

Mda... se bat suporterii echipelor de fotbal, se omoară adepții diferitelor religii, oamenii exploatează alți oameni... încă nu putem visa la civilizatie. Mai avem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai nea Eugen, nu pricepi ca, chiar daca suntem toti maimute, nu suntem la fel? Oricat te-ai stradui sabagi in aceeasi cusca giboni, cimpanzei, gorile, babuini si macaci, nu vei obtine altceva decat un mare macel.

Asta este. Suntem diferiti si inca nu putem convietui impreuna. Oricat te-ai stradui! Poti sa dresezi un arab, sa-l faci sa iti adopte modul de trai, dar cand unul de-al lui, din Isis, ii sopteste ceva, asta ia rucsacul cu dinamita si ti-l pune exact in clubul in care se distra saptamana trecuta. Degeaba le povestesti de dragostea universala, de integrarea in absolut.

Peace bro!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Post actualizat in 22 Mar 2016 15:56

Asa ca nu mai fiti obsedati de superioritati false.

Si civilizatia din Europa datoreaza foarte multe lucruri negustorilor arabi care s-a plimbat prin India si au adus numerele utilizate acum.

Celebrele ''cifre arabe'', de origine din India.

De asemenea nu era civilizatie tehnica in Europa fara Al Jabr...

O invatati in scoala.

Sa nu mai vb. de studii de optica, chimie,etc.

Pe la anul 1000 fiintele umane din Evropa de Vest erau niste imputiti care nu se spalau cu lunile si dominati de o biserica amenintatoare.

Mai usor cu ''superioritatea civilizatiei vest europene''.

 

Dar uite ca totusi lumea moderna se datoreaza exclusiv europenilor, fara europeni restul ar fi ramas in "intuneric". Arabii cu tot cu cifrele lor nu au depasit niciodata conditia de trib iar fara petrol (platit si descoperit de occidentali) ar fi ramas doar niste amarati de beduini.

Editat de CrazyCat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Felicitari?!...

 

Gheorghita tata, din motive evidente pana acum am evitat sa te bag in seama si nici nu o sa ma cobor pana acolo incat sa incep un dialog direct, insa afla si tu ca, tot din motive evidente, "oompa-loompa" sunt bagati la inaintare strategic, insa nu confunda "politica" USA (Obama-negru) cu UK... care INCA este monarhie constitutionala. Daca primul ministru in UK va fi musulman... ei bine, atunci va fi momentul pentru englezi (si imigrantii aferenti) sa-si faca bagajele si sa predea cheile. Nu confunda toleranta cu slabiciunea. De fapt, sunt foarte curios sa vad rezultatele referendumului UK-UE, din ce observ eu la fata locului englezii nu sunt atat de "speriati" de musulmani cat de invazia "comunistilor" est-europeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Ciao sunt in zona Londrei si am avut pb cu musulmani de cateva ori pt ca am un motor care atrage prea mult atentia.... tema motorului cavalerii templieri...stateam in zona Hayes in teritoriul inamic...localit plina de musulmani si indieni....ak am plecat de acolo cum am fost sfatuit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...