Sari la conținut

Un cadou perfect pentru baiatul tau la 4 ani


M!rra
 Share

Postări Recomandate

Cand o sa am si eu un pici, il trec direct pe 990 la 4 ani. Daca nu e capabil, il reneg ca imi face gena de rusine. Daca fac fata ma reneg pe mine. :rusinica: :rusinica:

 

 

Te intereseaza si partea competitionala a motociclismului in legatura cu Tudor? Sau e doar asa de joaca? Adica vrei sa il duci la concursuri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pustiului si de fapt intregii familii. Cine are copii stie cat de mult inseamna bucuria lor pt parinti. Ne identificam cu ei si ne gandim cat de mult ar fi insemnat si pt noi sa fi avut astfel de "jucarii" la varsta lor. Pe atunci abia ne permiteam o bicicleta . Mosul va veni si pt fetita mea de 9 ani tot cu o motocicleta. Din pacate a trebuit sa fac rabat la calitate si am preferat sa-i cumpar una noua fara cine stie ce pedigree. Cand va veni timpul si banii aferenti, fireste ca ma voi indrepta spre o marca consacrata. S-auzim de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt mai conservator la varsta asta pentru energia lui ce da peste margini era mai potrivit ca si cadou o bicicleta, dar asta e parerea mea nu ma bagati in seama.

 

daca si ascultai clipul sesizai ca are deja bicicleta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"...dar asta e parerea mea nu ma bagati in seama."

 

Aici nu sunt de acord cu tine. Este un forum in cadrul caruia ne spunem liber parerile si, atata timp cat nu jignim pe nimeni fiecare trebuie bagat in seama. Chiar daca este pro sau contra. Parerea mea! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A parcurs toate etapele pana la motoreta.. toate atelajele...

Si pt ca ii placea la nebunie ce face tatal lui ..si vizualiza numai clipuri cu motorete si nebunii... parintii lui s-au orientat spre o motocicleta pt varsta lui.

Ambitios cu bicicleta si energic.. cu tentative de scheme..tricuri.. a prins si gustu adrenalinei pe 2 roti fiind plimbat dinainte cu motocicleta mare.

Are si echipament si ceva experienta pe 2 roti...si curaj sa se ridice dupa ce cade.

A fost si la East European Bike Iasi...

 

Cand mai da caldura si vremea buna il mai scoatem la o filmare si poate vizualizam ceva mai interesant data viitoare.

Hai curaj si pentru altii cu cadourile de craciun :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca echipamentul de protectie nu se rezuma la casca aia de bicicleta, altfel se va lasa cu lacrimi (nu de bucurie).

 

Din cate vad n-ai urmarit tot videoclipul si ai pierdut tot ce era mai interesant: Finalul! In schimb n-ai pierdut ocazia sa comentezi in stil romanesc.

On: felicitari pentru micut si parintilor pentru un copil reusit si aici ma refer la faptul ca pustiul este foarte bine crescut, educat si foarte matur (in sensul bun) pentru varsta de 4 ani. Ca si curiozitate: In cat timp a invatat sa o conduca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Felicitari maxime parintilor pt un asa copil ff curajos .Cu siguranta va participa la competitii in viitorul apropiat.Taticule esti genial cu un asa cadou deosebit deoarece baietelul sa nascut cu boala asta pt 2 roti.Pt asa o prezentare de cadou si pt voi parintii :10: tineti-o tot asa si asteptam continuarea asa cum ai zis pe finalul filmarii.....toate cele bune !!!! :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...