Sari la conținut

gasit aparat foto


zar
 Share

Postări Recomandate

de pe facebook. anunt postat acum 2 ore. Acest aparat foto a fost gasit in Statia Peco OMV Rasnov (Brasov), in data de 06.09.2015. Prin metodele specifice, reprezentantii statiei peco, nu au reusit identificarea posesorului. Acesta este un motociclist si cel mai probabil (conform informatiilor din fotografii) este din judetul Arges.

M-as bucura foarte mult ca acesta sa fie identificat! Please SHARE! emoticon like

post-47906-0-78213600-1444605258_thumb.jpg

post-47906-0-82005300-1444605277_thumb.jpg

post-47906-0-79136500-1444605296_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, in poze apare Gigel din Arges si Gelu din Severin...o sa-i sun azi sa-i intreb care si-a pierdut aparatul...

Frumos gestul, multumesc in numele pagubasului, care sper sa-si recupereze scula! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit io cu amindoi, aparatul este al lui Gigel. Mi-a lasat adresa si daca cel care l-a gasit vrea si poate, il roaga sa-l trimita prin posta sau curier si plateste el transportul. O sa las un PM initiatorului cu datele de contact ale pagubitului norocos! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rezolvata problema, oamenbii ( gasitorul si paierzatorul) au luat legatura pentru detalii

 

Multumim Nenea Ivan, ai fost nitel mai rapid ca mine ...


» Post actualizat in 12 Oct 2015 08:15

Am vorbit io cu amindoi, aparatul este al lui Gigel. Mi-a lasat adresa si daca cel care l-a gasit vrea si poate, il roaga sa-l trimita prin posta sau curier si plateste el transportul. O sa las un PM initiatorului cu datele de contact ale pagubitului norocos! :peace:

Au vorbit si au stabilit detaliile :)


» Post actualizat in 12 Oct 2015 08:33

Este exact dupa intrunirea Kronstadt Bikers MC. Luati leghatura si cu userul TAZ ASG. Va mai pot ajuta cu niste date de contact ale celor de la Road Wolves Pitesti.

Bafta!

:)

Editat de Taz Asg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...