Sari la conținut

Accident Bucuresti, Piata Kogalniceanu


tudor@manowar.ro
 Share

Postări Recomandate

well nu vrei sa stii :) iesisem pe fuga aveam de facut 2km urgent...eram in tricou si pantaloni scurti si casca. La ora aia nu prea e trafic si ajungeam in 5 minute..

 

 

OUCH, dude!!

Ghinionist si norocos in acelasi timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asigurarea la bautura nu mai are nicio treaba. Toata treaba sta la sofer , cu judecata e nasol, trebuie sa te ti de capul politistilor plangere penala sa ii dea cu executare ca apois a scoti bani de la el.

Eu am patit-o cu masina bmw seria 5 dauna totala de un betiv 80.000 euro , el avea 700 de lei pe luna si o vechitura de 2000 de ron a intrat in fata mea dupa o straduta dupa ce bause 1 l de vodka si ceva tuica intr o comuna.

am stat la politie 6 7 ore, el dosar penal si permis suspendat. eu paguba dauna totala si atat , niciun ban de nicaieri . Deci trebuie sa tragi tare cu plangeri si toate cele, asigurare uita , asigurarea nu plateste nimic ai baut o zi buna este responsabil betivul. daca betivul nu are bani pa. si daca are bani scapa ft usor si tu tot nu primesti nimic . Concluzie = Ghinion.

Multa sanatate!

Editat de Marian Vladau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Asa stiu si eu. Am un prieten care a produs un accident in felul asta si cam plateste daunele catre firma de asigurari si acum, dupa 4 ani. Oricum, procedura e mai complicata decat in mod normal, de parca nu era suficient de alambicata.

unu ce a disparut imediat de pe forum?:

 

Adevarul e ca fara carnet.. nici nu ti mai trebuie :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Buna tuturor, cazul inca e deschis la parchet, acum vor sa gasesc urgent 2 martori gen foarte urgent pana azi la ora 16 sa le dau raspuns cu 2 numere de telefon si nume complet.

Va rog tare mult din cei care au fost prezenti la accident sa ma ajutati. Nu se intampla mare lucru doar o sa va ia o declaratie cu ce va mai aduceti aminte de la accident.

Am mare nevoie de 2 martori altfel o sa fie incomplet dosarul...:(

 

Va multumesc si achit deranjul.

Sunati-ma la 0754 658 643 Alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara, ora 8:20, accident in piata Kogalniceanu, Bucuresti, 749S, galben. Il stiu din trafic pe baiat.

 

Sofer baut, venea considerabil mai tare si l-a lovit in spate pe motociclist, care mergea constant catre facultatea de Drept, dinspre Universitate.

 

Il rog pe motociclist sa ma contacteze ca am filmarea accidentului de pe camera de la munca. Se vede fix rondul de la Kogalniceanu.

 

tudor . lica {AT} gmail . com

 

Sa-mi trimiti fara spatii si cu @ in loc de AT. Am scris asa anti spam engines.

Pe cel care a deschis topicul il ai contactat?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...