Sari la conținut

Unde se fac veste de piele cu patchuri pentru MC-uri/MF-uri?


northern_freyja
 Share

Postări Recomandate

Pana nu vad poza si buletin nu ma pot pronunta :)

Daca trece examenul vizual atunci o declar valida aceasta teorie :)

 

Revenind la lucruri mai serioase chiar ma bucur ca femeile au inceput sa se implice activ in miscarea MC-urilor . BRAVOS!

Fiind femeie 1 ora maxim :crack:. Scuze, nu am putut sa ma abtin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pot sa intreb in ce club ai fost primita? Cat timp ai fost hang around/support? Vesta gasesti usor totul e sa ai rabdare sa cauti putin pe net,iar patchurile le poti aplica fie tu ,fie mergi la cineva care se pricepe si rezolvi.

 

 

Welcome to the real biker world

Sa inteleg ca pentru restul de fraieri, care merg doar de dragul plimbarilor si senzatiei care ne uneste pe toti, nu ai niciun respect. Asta inseamna sa fii biker adevarat, sa ai un patch? Noi nu suntem adevarati :(

Editat de stRADu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai inteles gresit. Respect orice motociclist care respecta anumite reguli de bun simt si care stie ca pe motor nu se merge in bermude si slapi si cu casca pusa de-an poolea . Membrii MC-urilor respecta niste coduri de conduita destul de severe si este firesc sa ii respect mai mult. NU RESPRECT SI NU VOI RESPECTA vreodata copii de bani gata care sunt inconstienti si ucid oameni nevinovati in accidente cauzate de teribilism. Sper ca ti-am raspuns. :alcy:

Sa inteleg ca pentru restul de fraieri, care merg doar de dragul plimbarilor si senzatiei care ne uneste pe toti, nu ai niciun respect. Asta inseamna sa fii biker adevarat, sa ai un patch?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiind femeie 1 ora maxim :crack:. Scuze, nu am putut sa ma abtin.

 

 

Nice try, clubul este de gagici, so... :D

 

Black Widows MF Timisoara. Sunt prietena demult cu fetele, am locuit anul trecut in Timisoara si mi-am facut multi prieteni acolo. Culmea, am mai multi prieteni motociclisti in Timisoara decat in Bucuresti. Aici stiu doar motociclisti care nu sunt membri in cluburi. Nu sunt genul sa merg la o intrunire unde nu cunosc pe nimeni si sa zic "buna sunt Gigica". Fac touring mult. Singura, in majoritatea cazurilor, sau cu prieteni apropiati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nice try, clubul este de gagici, so... :D

 

Black Widows MF Timisoara. Sunt prietena demult cu fetele, am locuit anul trecut in Timisoara si mi-am facut multi prieteni acolo. Culmea, am mai multi prieteni motociclisti in Timisoara decat in Bucuresti. Aici stiu doar motociclisti care nu sunt membri in cluburi. Nu sunt genul sa merg la o intrunire unde nu cunosc pe nimeni si sa zic "buna sunt Gigica". Fac touring mult. Singura, in majoritatea cazurilor, sau cu prieteni apropiati.

Clar, club gay :crack: :crack: . Sper ca stii de gluma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca pentru restul de fraieri, care merg doar de dragul plimbarilor si senzatiei care ne uneste pe toti, nu ai niciun respect. Asta inseamna sa fii biker adevarat, sa ai un patch? Noi nu suntem adevarati :(

 

Hello, nu incepeti sa va certati. Eu sunt de 3 ani motociclista, in mare parte merg singura. Nu pun poze pe forum, nu caut gasca, nu ma intereseaza sa fac impresie. Am vrut sa devin membra acestui MF pentru ca sunt destul de apropiata de fete si imi va fi drag ca asta sa ne uneasca mai mult. E doar o expresie a ceva ce era oricum dinainte. Nu sunt reguli foarte stricte, nu inseamna altceva decat un simbol de prietenie. Nu ma face mai motociclista decat eram, si cu siguranta nu ma intereseaza ce se crede despre asta. Nu vreau sa starnesc polemici despre care o are mai mare (vestuta). :D

 

Clar, club gay . Sper ca stii de gluma.

 

Nu stiu de gluma. Admit it, you just wanna watch... :D

Editat de northern_freyja
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca domnul doreste este loc si pentru dansul :) Daca nu este,facem .

 

Hehe, multumesc, dar prefer dansele.

 

 

 

Black Widows

 

It's best to stay away then :D Sa ne zici cand dai de vaduva vesela.

Editat de aship
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Hello, nu incepeti sa va certati. Eu sunt de 3 ani motociclista, in mare parte merg singura. Nu pun poze pe forum, nu caut gasca, nu ma intereseaza sa fac impresie. Am vrut sa devin membra acestui MF pentru ca sunt destul de apropiata de fete si imi va fi drag ca asta sa ne uneasca mai mult. E doar o expresie a ceva ce era oricum dinainte. Nu sunt reguli foarte stricte, nu inseamna altceva decat un simbol de prietenie. Nu ma face mai motociclista decat eram, si cu siguranta nu ma intereseaza ce se crede despre asta. Nu vreau sa starnesc polemici despre care o are mai mare (vestuta). :D

 

 

Nu stiu de gluma. Admit it, you just wanna watch... :D

Asta e dovada clara a ceea ce se intampla in acel MF. Not only to watch :crack:

Referitor la discutia cu Victor, am inteles eu gresit, dar mereu mi s-a parut ca membrii MC-urilor au o atitudine superioara fata de restul muritorilor de rand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine se cearta? ne tachinam si noi

 

Hai ca stim cu totii cum e pe motociclism... arunca unul o pastila si se scriu 10 pagini. Sex, drugs and rock'n'roll. ;)

 

It's best to stay away then :D Sa ne zici cand dai de vaduva vesela.

 

Dap, vestuta asta va tine la respect cocalarii din trafic. :crack:

Editat de northern_freyja
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi-le ca esti prietena mea si sa vezi ca apare si can canul :)

Hai ca stim cu totii cum e pe motociclism... arunca unul o pastila si se scriu 10 pagini. Sex, drugs and rock'n'roll. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa starnesc polemici despre care o are mai mare (vestuta). :D

 

Asa, nu va mai certati. Castig eu; vestuta mea are 2 marimi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi la achimoto sau brodez.ro. Iti face si vesta si patchu cusut pe piele direct:D

 

 

apropo, dupa ce cosi patchu pe piele tre sa il si tatuezi :))

 

Ei si tu. Ea nu stie nici sa coasa ... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este balci la Vaslui.Au o gama variata de geci de piele si veste.Patchurile is la alegere, care sau de care vrei,te poate face direct sef, sau sefulet, numai sa stii ce vrei.

Presimt ca apar iar astia cu reguli care le place sa fie regulati,de club sau individual,supus sa fii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi-le ca esti prietena mea si sa vezi ca apare si can canul

 

Asa bad ass esti? Unde se depun CV-urile? :D

 

MFC poa sa vina si de la MilF Club nu ? :)

 

Fiecare cu ce ii place... :D

Editat de northern_freyja
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmmm cred ca da. Black Widows sounds kinds kinky so why not :)

MFC poa sa vina si de la MilF Club nu ? :)


» Post actualizat in 08 Sep 2015 12:01

CV-urile se depun la secretariat.

Asa bad ass esti? Unde se depun CV-urile? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nice try, clubul este de gagici, so... :D

 

Black Widows MF Timisoara. Sunt prietena demult cu fetele, am locuit anul trecut in Timisoara si mi-am facut multi prieteni acolo. Culmea, am mai multi prieteni motociclisti in Timisoara decat in Bucuresti. Aici stiu doar motociclisti care nu sunt membri in cluburi. Nu sunt genul sa merg la o intrunire unde nu cunosc pe nimeni si sa zic "buna sunt Gigica". Fac touring mult. Singura, in majoritatea cazurilor, sau cu prieteni apropiati.

Daca nu e Black Widows MILFS nu prezinta interes.

 

Chiria oricum se majoreaza - taxa de smecher :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu e Black Widows MILFS nu prezinta interes.

 

Chiria oricum se majoreaza - taxa de smecher :)

 

Pai o sa fim si noi MILFS cand or sa fie si ei... mosnegi... :D

 

Daca esti cuminte iti fac si tie vestuta. Sau punem o regula: nu am voie cu vesta pe teritoriul tau. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...