Jump to content

Alatura-te grupului nostru pe FaceBook! Like & share! Like & share! Alatura-te grupului nostru pe FaceBook!
Photo

categoria a2

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Asprilia06

Asprilia06

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 70 posts
  • Moto: aprilia rs 125

Posted 30 August 2015 - 02:37 PM

Eu in noiembrie inplinesc 18 ani si as vrea sa ma apuc de scoala de soferi (categoria a2 )  inainte cu 3 luni dar nu stiu daca mai este deschisa categoria in noiembrie sa dau examenul . stiu ca acum 2 ani cand am facut cat a1 nu mau lasat sa incep , mam inscris in noiembrie si am inceput orele abea prin febroarie . nu stiti pana in ce data se pot da examenele la a2 ?

#2 Effect20CM

Effect20CM

super-tenerist , tourer convins

• Super Membru
  • PipPip
  • 568 posts
  • Moto: xtz 750 super tenere
  • Numar: urmeaza
  • Club: cativa prieteni

Posted 30 August 2015 - 03:49 PM

Eu in noiembrie inplinesc 18 ani si as vrea sa ma apuc de scoala de soferi (categoria a2 )  inainte cu 3 luni dar nu stiu daca mai este deschisa categoria in noiembrie sa dau examenul . stiu ca acum 2 ani cand am facut cat a1 nu mau lasat sa incep , mam inscris in noiembrie si am inceput orele abea prin febroarie . nu stiti pana in ce data se pot da examenele la a2 ?

depinde si de unde esti , la mine la Ploiesti s-a dat examen atata timp cat asfaltul era curat si in poligon etc , am prieten care a dat prin decembrie daca nu ma insel. 

c26cb8c7761f9c8a9c5a311a9ad028ed.jpg

two pistons in blood  :smoke:   

#3 jaman

jaman

Cat amans semper...

• Membru
  • Pip
  • 308 posts
  • Interests:Just lurking around...
  • Moto: Fireblade '97 Burgman 400/K2

Posted 30 August 2015 - 07:49 PM

Timisoara,si am dat in 15 ianuarie...era frig rau de tot si eram singurul pt. categoria A dar tot am dat.Cum zice Effect,depinde de unde esti...

#4 halalaie_ovari_norbert

halalaie_ovari_norbert

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 71 posts
  • Moto: Mobra Turist
  • Numar: 096 Teius

Posted 09 September 2015 - 10:14 AM

Eu am dat examen la stadion in Alba in poligon in decembrie singur si a fost ok. ( cu cei de la Autosof / cladirea flips )

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

DMCA.com Protection Status