Sari la conținut

inca unul fara permis, 16.07, Sadu


frankone
 Share

Postări Recomandate

daca ar fi facut scola de soferi ar fi invatat sa ia curbe la viteza... de 40 la ora. deci cu sau fara plastic tot acolo ajungea.

evident ca nu avea ce cauta pe motor fara carnet...

traficul din ziua de azi nu mai e ce a fost cand eram eu kinder. sau cei si mai mari ca mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si fara carnet si cu motor neinmatriculat ; si-a cautat-o .. asta merita sa faca si puscarie .

Editat de cobi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ar fi facut scola de soferi ar fi invatat sa ia curbe la viteza... de 40 la ora. deci cu sau fara plastic tot acolo ajungea.

evident ca nu avea ce cauta pe motor fara carnet...

traficul din ziua de azi nu mai e ce a fost cand eram eu kinder. sau cei si mai mari ca mine.

Ai dreptate in prima parte, daca ar fi facut scoala de soferi ar fi invatat cateva lucruri care i-ar fi dat o sansa sa evite buba. Sansa aia reprezentata pe plastic inseamna diferenta dintre...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu le cumpara parintii pc-uri performante cu Motogp instalat, acolo mergi cat de tare vrei, nu patesti nimic in caz de cazatura.

 

Parinti e plecati la munca.

Acasa ramane copiiii care devin golani si nevasta care se face curva (si evident nu mai are timp de copii). Asta a rezultat in urma numeroaselor studii de fezabilitate facute la ministerul transporturilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă în locul domnului de 43 ani cu masina eram eu sau oricare altul cu motorul și mergeam regulamentar ne lua și pe noi cu el...

 

Copii retarzi. Mai bine ar fi fost un domn de 43 de ani cu un tir și puștiulică se plimba pe nori acum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine ar fi fost un domn de 43 de ani cu un tir și puștiulică se plimba pe nori acum...

 

Fara cuvinte...chiar daca nu-ti dai seama te asemeni destul de mult cu victima...amandoi nu prea sunteti constienti de efectele faptelor sau cuvintelor voastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Fara cuvinte...chiar daca nu-ti dai seama te asemeni destul de mult cu victima...amandoi nu prea sunteti constienti de efectele faptelor sau cuvintelor voastre.

Eu zic ca ma deosebesc destul de mult de victima prin faptul ca am avut răbdare sa fac vârsta necesara, sa îmi iau permis și sa învăț sa merg.

 

Nu mi-a trecut niciodată prin cap sa ma omor sau sa omor și pe alții cu mine.

 

Asa ca îți respect părerea, n-ar nu ți-o împărtășesc.

Editat de robertofulgos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Parca este o competitie intre copii astia . Care moare mai spectaculos . Care se imprastie pe o suprafata mai mare . . . . . . Din pacate lista ramane " open " si ptr urmatorii " participanti " .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii retarzi. Mai bine ar fi fost un domn de 43 de ani cu un tir și puștiulică se plimba pe nori acum...

 

Chiar a fost prost si n-a gandit, NICIODATA sa nu ii doresti cuiva moartea, indiferent de circumstante.

 

Din pacate lista ramane " open " si ptr urmatorii " participanti " .

 

Cel mai tragic este faptul ca doar noi (cel putin unora din noi), cei de pe forum, parem sa observam lucrurile astea. Nimeni din Politia rutiera nu ia nicio initiativa in ceea ce priveste constientizarea populatiei care circula sau urmeaza sa circule pe strazi, desi creste numarul accidentelor in care sunt implicate motocicletele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...