Sari la conținut

caut


David Alexandru
 Share

Postări Recomandate

ia legatura cu cei de la United Motors Bucuresti,sunt furnizori de piese OEM,am acelasi model si acelasi an ca tine si de acolo mi-am luat piesele

 

Gasesti pe Nielsens.com schema explodata a motorului si lista cu codurile de cadalog pt fiecare piesa,codul pt pinionul de a 3-a ar trebui sa fie asta 13129-1956

 

iar asta este link-ul cu schemele pt kx 250 g1 http://www.nielsens.com/fiche_select2.asp?category=Motorcycles&make=Kawasaki&year=1989&fveh=8798

 

Ca pret,cred ca ar trebui sa fie in jur de 200 ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin FanCourier,ei trimit comenzile in fiecare marti si piesele ajung la ei in sediu sapt urmatoare marti si in aceeasi zi le pun la curier urmand sa ajunga la tine in urmatoarele 48 ore,deci...daca dai comanda maine ar trebui sa ai piesa pe data de 15 cel tarziu 16,conditia lor este ca dupa comfirmarea comenzi de catre tine sa faci plata unui avans de 50% iar restul se va plati ramburs la primirea coletului,uita-te atent in schema sa fi sigur de ce iti trebuie,e posibil ca eu sa ma fi inselat,si trebuie sa le dai codul de catalog pt ca sunt cam mormoloci,eu de fiecare data cand am comandat le-am dat mura-n-gura tot,dupa ce faci plata avansului tre' sa le dai un mail cu o scanare a chitantei sau o poza facuta cu tel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...