Sari la conținut

va rog mult cer ajutoru unui coleg din brasov


teby05
 Share

Postări Recomandate

Buna ziua cer ajutoru unui coleg binevoitor sa ridice o maneta de frana din brasov si sa mi-o trimita prin curier ...Dansul care o vinde zice ca nu are vreme de curier etc ,daca mi-o trebe sa o ridic personal asa ca daca este careva cu umpic de vreme ii cer ajutoru ,maneta se afla in brasov va intalniti cu dansu o luati dupa care mi-o trimiteti cu plata ramburs sau daca nu bag io in contul detinatorului suma de bani pe care o cere dumneavoastra doar so ridicati si sa mi-o trimiteti

Editat de teby05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ..el zice ca lucra mult si nui nime acasa ajunge seara la 9 e sofer de meserie ....pe langa e si habarnist a avut moto un sezon si asta i-a ramas ....problema ii ca in toata tara am gasit doar la el o maneta de frana pentru o pompa radiala brembo 19x20

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu toti au timp sa astepte curierul,dar o poate pune la Posta cu plata ramburs.

Insa la sume mici,de multe ori e mai mare deranjul cu cele doua drumuri la Posta.

Doar sa ii pui banii pe un cont...ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt produse pe care nici eu nu vreau să le trimit prin curier ( prin Postă nu trimit deloc ), pentru că-i mai mare tărăboiul în raport cu câştigul.

Nu văd nimic suspect, ce ar putea fi defect sau ţeapă la o manetă de frână ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt produse pe care nici eu nu vreau să le trimit prin curier ( prin Postă nu trimit deloc ), pentru că-i mai mare tărăboiul în raport cu câştigul.

Nu văd nimic suspect, ce ar putea fi defect sau ţeapă la o manetă de frână ?

Sa nu potriveasca modelul de motocicleta al cumpărătorului de exemplu. A și specificat inițiatorul topicului ca e rară maneta respectivă .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cum sa o rezolv inca maneta nu este pentru un model anume de moto ci pentru un model anume de pompa ce are el pozat ii exact la fel problema ii ca dai de oameni de genu ...i s-a m-ai intamplat unuia tot din oras de la mine cu un cauciuc fata de la bucuresti d-ar a gasit pana la urma pe cineva deacolo si a facut l-a fel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca esti 100% ca e ceea ce ai nevoie, eu te ajut cu placere in masura posibilitatilor. Nici eu nu stau prea bine cu timpul, dar am masina, si gasesc eu cateva minute sa o preiau seara si sa o trimit a 2-a zi eventual.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te contactez in pm imediat dupa ce iau legatura cu omu mersi mult referitor l-a drumu cu masina sa te gandesti si la un cost al benzinei dupa ce iti transmit unde ar fi locatia nu as vrea sa raman dator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se poate inchide omu a promis ca ma suna sa imi zica zona unde se poate intalnii cu cineva dar nu a sunat nici nu raspunde o sa incerc sa rezolv pe plan regional

asta era anuntul :

http://olx.ro/oferta/maneta-frina-brembo-radiala-ID1ipC9.html#38779ae004

multumesc redfox si celor care s-au oferit sa ma ajute oricand aveti nevoie de mine in judetul cluj va ajut cu placere si ma deplasez oriunde este nevoie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Salut. Am si eu nevoie de ajutorul ( contra cost ) unui coleg motociclist cu ceva cunostinte mai bune in mecanica pentru verificarea unei Honda cb 500 din 2000. Sunt nou in lumea motoarelor si nu am nici un habar la ce ar trebuii sa ma uit sau ce sa verific. Maine : joi 16.02.2017 voi face un drum pana in comuna Hurez la circa 60 km de Brasov sa vad motocicleta si as vrea sa ii faca un cunoscator o evaluare si verificare. Daca este cineva disponibil si dispus sa isi piarda cateva ore din viata sa ajute un incepator sa isi aleaga primul motor lasati mesaj aici sau un sms la numarul 0765956227 Daniel. Multumesc si hai cu primavara..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Excesiv daca mergi sa vezi motorul respectiv te rog lasa-mi si mie un mesaj cu ce ai vazut, sincer si eu urmaresc motorul respectiv de ceva vreme dar nu mi-am facut timp sa merg sa il vad. Si daca il iei si daca nu il iei, te rog trimite-mi si mie un mesaj ca sunt tare curios de el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...