Sari la conținut

Costel Laba - RIP :|


Danutzzz
 Share

Postări Recomandate

http://www.gorj-domino.ro/motociclistul-laba-mort-dupa-ce-s-a-lovit-de-asfalt-un-tanar-i-a-tras-un-pumn-pentru-ca-l-injurase/

 

Stiu ca poate era dificil uneori si multi nu il prea suportau dar pe mine m-a ajutat cand am avut nevoie de sfaturi sau mici interventii la motor...

 

Mi se pare incredibil de trist sfarsitul asta, a facut atatea tampenii pe motor la timpul lui si a sfarsit de mana unui om care l-a luat prea in serios.

 

RIP Costele, imi pare rau ca nu am stat mai mult de vorba cu tine la Cupa X3M din Runcu... :rose:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prea cuminte nu a fost de felul lui si da, era mai dificil uneori... dar om rau nu a fost si in mod sigur nu merita un asemenea sfarsit :(

 

In cazul meu, el a fost cel care m-a pus pe motor... el mi-a adus FZS-ul acasa dupa ce l-am cumparat, el mi l-a pregatit de drum dupa cazatura...

 

Eu personal il cunosc de prin 2004... tata de mai bine de 20 de ani pentru ca au fost colegi de lucru la un moment dat.. Am aflat intamplator de incident acum cateva ore, eu nu mai stau prin tara de ceva vreme dar mai verific "pulsul" zonei din cand in cand prin ziarele locale. M-am intalnit cu el de 2 ori ultima data cand am fost acasa la sfarsit de aprilie, o data intamplator la service-ul auto unde lucra si apoi cateva zile mai tarziu la un concurs de offroad la care am fost si eu. Acum imi pare rau ca nu am petrecut mai mult timp cu el in ziua aia.. :(

 

:rose:

 

 

Am citit si eu azi. Sa-i fie tarana usoara, pare-se ca a fost un personaj prin locurile alea...

 

http://adevarul.ro/locale/targu-jiu/motociclistul-laba-murit-urma-unui-scandal-s-a-lovit-capul-bordura-murit-loc-1_556e2308cfbe376e35dd26fd/index.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesant ca lumea il cunostea drept motociclist desi nu avea permis de conducere. Un fel de rebel fara cauza.

 

Avea permisul suspendat de ceva (multa) vreme... a facut destule tampenii pe motor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a avut permis niciodata, a condus mereu ilegal motorul, motiv ce i-a adus mai multe dosare penale si condamnari, plus o condamnare de viol...

Dar cine n-a gresit?!

Dumnezeu sa te ierte, Costele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a avut permis niciodata, a condus mereu ilegal motorul, motiv ce i-a adus mai multe dosare penale si condamnari, plus o condamnare de viol...

Dar cine n-a gresit?!

Dumnezeu sa te ierte, Costele!

Nu a avut permis niciodata, a condus mereu ilegal motorul, motiv ce i-a adus mai multe dosare penale si condamnari, plus o condamnare de viol...

Dar cine n-a gresit?!

Dumnezeu sa te ierte, Costele!

» Post actualizat in 04 Jun 2015 21:52

Sa-i fie tarana usoara, ca a fost tata....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

» Post actualizat in 04 Jun 2015 21:52

Sa-i fie tarana usoara, ca a fost tata....

A fost tatal tau ? Sincere condoleante .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...