Sari la conținut

Seawolves Bike Fest 8 - 12/14 Iunie 2015, Camping S - Mamaia Nord


Postări Recomandate

Seawolves MC Romania va invita la cea de-a 8’a editie a intrunirii moto de pe litoral:

 

SEAWOLVES BIKE FEST 8

 

Editia de anul acesta se va desfasura in weekend-ul 12-14 Iunie 2015 si se va tine intr-o noua locatie, alta decat in anii precedenti – Camping S, din Mamaia Nord - un camping amenajat si dotat dupa standarde moderne (casute, minihotel, spatiu amenajat pentru corturi si rulote, plaja proprie cu sezlonguri si beach bar, toalete decente, dusuri cu apa calda, restaurant si terasa proprie, preturi decente etc). Noul camping (www.camping-s.ro) este situat pe bulevardul Mamaia Nord. ( https://goo.gl/maps/Gh6Gw )

 

Ca in fiecare an, garantam cel putin aceleasi standarde de organizare si distractie. Nu vor lipsi dozatoarele de bere rece, taria de intampinare, concursurile cu premii serioase, concertele rock pe o scena adevarata de 50.0000 de wati, folkul live si cantarile haiducesti in jurul focului de tabara, parada moto, late night show'ul interzis minorilor si inimilor slabe sau artificiile. Si ca in fiecare an, avem pregatite si cateva surprize inedite.

 

In ceea ce priveste spectacolul de pe scena festivalului, anul acesta am pregatit mai multe surprize pentru voi.

Astfel, seara de vineri – 12 Iunie, va fi o seara dedicata adevaratilor iubitori de rock si urechilor fine, fiind o seara tribut monstrilor rockului clasic – Led Zeppelin, Deep Purple, Whitesnake, AC/DC.

In seara de Sambata – 13 Iunie, vom avea placerea si onoarea de a aplauda din nou formatia IRIS care va concerta din nou, reunita dupa 3 ani in formula care i-a consacrat: Cristi Minculescu, Nelu Dumitrescu, Valter Popa, Boro si Relu Marin.

 

Mai exact:

Vineri – 12 Iunie (seara tribut)

- tribut WHITESNAKE

(Serbia) – tribut LED ZEPPELIN

– tribut AC/DC

– tribut DEEP PURPLE

Ziua Libera

Sambata – 13 Iunie (seara rock & heavy metal)

(Serbia)

(Bulgaria)

Lupu’ cel Rau

 

... in plus, in fiecare seara, dupa show’ul interzis minorilor, si - ca sa respectam obiceiul de la ultimile editii - pana la rasarit, ne vom aduna pe plaja, la focul de tabara, langa beach barul care va fi deschis toata noaptea, pentru traditionalul

&rock cu
, care va fi acompaniat la tobe de maestrul Ionut Micu!

Masters of Ceremony la evenimentul nostru vor fi Cristian HRUBARU si Claudiu Cârţână de la Rock FM!

Ca si anii trecuti, motoarele si masinile vor fi parcate separat de locurile de campare, intr-un spatiu special amenajat si supravegheat non-stop (in interiorul campingului, bineinteles).

Pretul de intrare la fest pe perioada celor 2 zile va fi de 30 Ron. Accesul in camping se va face pe baza de bratari, care vor fi de doua feluri: bratari pentru acces doar in zona de concerte si terase si bratari pentru acces si in zona de campare.

Cazarea se poate face fie la cort - gratuit bineinteles - (cum am spus mai sus, conditiile in camping sunt excelente, toalete foarte curate, iar la dusuri este apa calda non stop), dar si la casutele si minihotelul din interiorul campingului. Pe masura ce acestea se vor ocupa (atentie, locurile sunt limitate), vom reveni si cu alte variante de cazare.

 

Cazare in camping:

Casuta dubla fara baie -110 RON/noapte

Casuta dubla cu baie – 160 RON/noapte

Camera 3 locuri - 200 RON/noapte

Rezervarile se fac pentru minim doua nopti si se pot face la nr de telefon:

0730 66 41 02

 

Pentru gusturi mai rafinate avem si o oferta speciala din partea hotelului IAKI:

1340 lei - pentru 2 persoane, 2 nopti, cu mic dejun si pranz inclus, plus acces la toate facilitatile hotelului (SPA, piscina, jacuzzi, sauna, fitness, diverse terapii etc)


Cei care ne-au onorat cu prezenta la editiile precedente stiu ca ne dam toata silinta ca invitatii nostri sa se simta excelent. Iar anul acesta, cum e si firesc, v-am pregatit si mai mult si mai bine decat in anii trecuti.

Poze de la editia precedenta aici.

Acestea fiind zise, va asteptam pe toti la mare cu bratele deschise, vreme buna, multa distractie si bere rece!

 

 

 

poster-swbf-2015.jpg

Editat de Seawolves
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 70
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

suna bine..... daca nu intervine nimic iara imi fac ziua de nastere la voi :)


» Post actualizat in 15 May 2015 11:48

suna bine..... daca nu intervine nimic iara imi fac ziua de nastere la voi :)

adica sa cante de ziua ta Minculescu ehe nu e de ici de colo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suna bine..... daca nu intervine nimic iara imi fac ziua de nastere la voi :)

» Post actualizat in 15 May 2015 11:48

adica sa cante de ziua ta Minculescu ehe nu e de ici de colo.

deci am de la cine sa beau un suc acolo??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suna bine..... daca nu intervine nimic iara imi fac ziua de nastere la voi :)

» Post actualizat in 15 May 2015 11:48

adica sa cante de ziua ta Minculescu ehe nu e de ici de colo.

inceteaza cu prostiile!!! N-are ce sa intervina. Pe langa cvartetul de coarde deja consacrat, trebuie sa implementam clubul de lectura si la mare! Pai ce, numai la munte??

Ne vedem acolo, da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va ratez nici anul acesta. Iar campingul arata foarte bine.

Abia astept sa ne vedem!

sa fie sa reusim sa bem in sfarsit berea aia de acu 5 ani?

» Post actualizat in 16 May 2015 15:20

Minculescu trebuie neaparat sa-l aduca si pe Puia pe scena :)

care puia... puie monta sau??

» Post actualizat in 16 May 2015 15:21

inceteaza cu prostiile!!! N-are ce sa intervina. Pe langa cvartetul de coarde deja consacrat, trebuie sa implementam clubul de lectura si la mare! Pai ce, numai la munte??

Ne vedem acolo, da?

oi oi istenem,, iara o sa doare capul la noi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fie sa reusim sa bem in sfarsit berea aia de acu 5 ani?

» Post actualizat in 16 May 2015 15:20

care puia... puie monta sau??

» Post actualizat in 16 May 2015 15:21

oi oi istenem,, iara o sa doare capul la noi...

N-ai cum sa ma ratezi anul asta! ;) Ne vedem acolo la o bere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intalnire pe care nu o sa o ratez.

 

mult succes in organizarea evenimentului si sa fie toate cum va doriti.

 

singurul minus ar fi (si asta multumita ”drumarilor romaniei”) drumul dintre Mamaia si Navodari. Am trecut pe acolo acum 1 saptamana si drumul era total decopertat, se mergea pe pietris sau pamant ce se dorea batatorit, o tona de praf ridicat de masinile care treceau. deci...mare atentie mai ales celor cu SS si chiar choperelor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intalnire pe care nu o sa o ratez.

 

mult succes in organizarea evenimentului si sa fie toate cum va doriti.

 

singurul minus ar fi (si asta multumita ”drumarilor romaniei”) drumul dintre Mamaia si Navodari. Am trecut pe acolo acum 1 saptamana si drumul era total decopertat, se mergea pe pietris sau pamant ce se dorea batatorit, o tona de praf ridicat de masinile care treceau. deci...mare atentie mai ales celor cu SS si chiar choperelor.

 

Drumul s'a asfaltat intre timp... din Mamaia pana la locatia festului. La data evenimentului va fi mai mult decat perfect.

» Post actualizat in 26 May 2015 11:39

O noua oferta speciala pentru participantii la Seawolves Bike Fest 8 in perioada 12-14 Iunie 2015, in campingul vecin locatiei festivalului: Marina Surf

160 ron/noapte dubla standard (baie proprie, AC, TV)

200 ron/noapte dubla superioara (baie proprie, AC, TV)

Rezervari la telefon:

0241 831 208

0720 330 331

https://goo.gl/maps/0lMia

https://www.facebook.com/marina.surf?fref=ts

 

11207310_1216737511685402_47524889157328

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!

Îmi fac planuri, sper că reușim să ajungem mai multi din Gheorgheni Harghita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca va hotarati sa mergeti mai multi,

nu mai e "loc" de 1 - 2 motociclete ?

mai ales ca veti trece prin m.ciuc...cred

 

m-as lipi si eu (si poate inca un prieten), ca de mers singur e prea lung drumul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da parada ? cand? cum?

Parada se va desfasura Sambata - 13 Iunie, incepand cu ora 13.00, de la Camping S, prin Mamaia, pana in centrul orasului Constanta si retur.

» Post actualizat in 07 Jun 2015 13:01

Salut.Cat este parcarea pentru auto?

Masinile vor putea fi parcate in parcarea de la intrarea in camping - unde nu se percepe taxa. Din cauza spatiului limitat, in interiorul locatiei vor avea acces doar masinile de aprovizionare, masinile cu trupe/artisti si cele implicate in organizarea evenimentului.

» Post actualizat in 07 Jun 2015 13:01

salut! ce bere aveti la draft?

Ursus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut."Ca si anii trecuti, motoarele si masinile vor fi parcate separat de locurile de campare, intr-un spatiu special amenajat si supravegheat non-stop (in interiorul campingului, bineinteles)".Deci daca vin cu masina la eveniment nu pot intra?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...