Sari la conținut

Bravo Roxana!


zune
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 160
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Foarte tare Hornetul asta...

dar si gagica.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in tarile cu veceu in casa e absolut normal sa fie gagici pe motoare. la noi le luam interviuri de parca sunt cine stie ce vedete..cum vedem o gagica pe motor cum ne pisam pe noi.. rahat de tara... ( si azi ma intreba un muncitor necalificat ca daca sunt rocker si i-am spus ca da...si el zice: ok, dar voi rockerii cand invartiti parul si fumati? i-am spus ca sunt nefumator...) tampita tara..tampit popor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca motociclist o admir. dar nu inseamna ca ii luam interviu pentru simplul fapt ca se da cu mobra. am prietene bicicliste, rollerite, soferite, etc...sa le luam interviu la toate?


» Post actualizat in 30 Apr 2015 16:49


Sa-i zica sa nu mai infloreasca treaba,sa mai taie coada celor 200.000km :)

a vrut sa zica 200 de milioane

Editat de greierasul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-i zica sa nu mai infloreasca treaba,sa mai taie coada celor 200.000km :)

Zici bine. Gagica , la scorul asta, are o medie de 36 500 km pe an. Tot respectul daca e pe bune .

 

Oricum , e de apreciat . Mi-a placut ca a preferat sa se plimbe decat sa stea la arc cu baietii .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

in tarile cu veceu in casa e absolut normal sa fie gagici pe motoare. la noi le luam interviuri de parca sunt cine stie ce vedete..cum vedem o gagica pe motor cum ne pisam pe noi.. rahat de tara... ( si azi ma intreba un muncitor necalificat ca daca sunt rocker si i-am spus ca da...si el zice: ok, dar voi rockerii cand invartiti parul si fumati? i-am spus ca sunt nefumator...) tampita tara..tampit popor !

Eu zic sa emigrezi. N-o sa-ti ducem lipsa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Intamplare face ca o cunosc pe fata, iarna obisnuiam sa iesim saptamanal cu anumiti motoristi prin restaurante si asa ne-am cunoscut..o tipa admirabila si sufletista, coordoneaza actiuni caritabile, are un suflet mare! Am auzit ca a fost plecata multi kilometri pina la Capul Nord, recent am dat de ea intamplator la Smaeb si acolo mi-a povestit pe scurt..

Intr-o tara in care se astern pagini intregi pe forum pentru plimbari cu cate 50 de motociclisti pina la Cheia si retur cineva ca Roxy merita tot respectul nostru!

 

Bravo Chit, abia astept sa ne revedem sa ne povestesti cu talentul tau aventurile prin care ai trecut! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine spus @Luv. Nota 10. Ar mai fi de spus ca nu e singura... Mai e o gagica p-aci care bate la poponeata pe multi dintre noi si care de curand s-a intors dintr-o zona in care putini se aventureaza. Iar mie a inceput sa-mi creasca barba asteptand sa scrie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in tarile cu veceu in casa e absolut normal sa fie gagici pe motoare. la noi le luam interviuri de parca sunt cine stie ce vedete..cum vedem o gagica pe motor cum ne pisam pe noi.. rahat de tara... ( si azi ma intreba un muncitor necalificat ca daca sunt rocker si i-am spus ca da...si el zice: ok, dar voi rockerii cand invartiti parul si fumati? i-am spus ca sunt nefumator...) tampita tara..tampit popor !

Da, intr-o tara unde majoritatea motociclistilor fac in jur de 5000 de km pe sezon (si mor ca mustele cand incepe sezonul moto ca nu stiu ce e ala asfalt ud sau rece) sa faci 20 000km in jurul Europei intr-o singura tura, e ceva!

 

Felicitari pentru tura si la mai multe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nemaipomenit !! Incredibil ...hai fratilor ... dpmdv bravo ei ca a avut banii si timpul necesar si faptul ca a sacrificat poate alte lucruri materiale pentru pasiunea ei.....in rest n-a castigat dakaru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...