Sari la conținut

bagati la cap :)


Black_wolf
 Share

Postări Recomandate

Ce nu inteleg unii pe aici e ca nimeni nu e invidios pe astia cu supersport. Nu aveti trei c.oaie, nu sunteti zmei, sunteti la fel ca toti ceilalti (i.e. pe doua roti), deci nu prea vad de unde complexul asta de superioritate. Mie unuia mi se fix falfaie ce fel de mobra ai sub poponeata. Atata timp cat imi oferi respect in trafic, o sa-ti ofer respect inapoi. Si inversa e valabila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu cred ca e un pic invers...cei ce au cruisere, touring, enduro-touring se considera superiori pentru ca ei merg civilizat, respecta toate regulile si asa mai departe. Dar asa cum Ianachim poate sa mearga tare pe GS asa pot si posesorii de vitezane sa mearga incet, daca vor...doar ca superior ca franare, ciclistica si impresie artistica.

 

@kappy...tu cine ziceai ca esti, nu de alta dar ai o impresie usor gresita, daca ma cunosti inseamna ca ar trebui sa te cunosc si eu pe tine nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce trebuie sa apara toate accidentele pe forum? Sunt destui motociclisti fara cont aici..Ori care n-apar la stiri..Si destui care pot inchide ochii fara sa-i stiti vreodata..

 

Eu zic ca am fi auzit de curba asta daca se poponeataățau 5 inși acolo...dar cred ca va place sa fabulați.
Cainele moare de drum lung, iar prostul de grija altuia.
» Post actualizat in 28 Apr 2015 07:40
Eu zic ca am fi auzit de curba asta daca se poponeataățau 5 inși acolo...dar cred ca va place sa fabulați.
Cainele moare de drum lung, iar prostul de grija altuia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce trebuie sa apara toate accidentele pe forum? Sunt destui motociclisti fara cont aici..Ori care n-apar la stiri..Si destui care pot inchide ochii fara sa-i stiti vreodata..

Corect.

Aceeași problemă am avut-o când i-am explicat soacrei mele că și pe vremea lui Ceaușescu erau criminali, hoți, violatori, homosexuali și pedofili dar fiindcă nu aveau acces la informație (cenzură, TV aproape inexistent, Radio ținut sub control, presa doar de formă) nu auzea aproape nimeni niciodată de aceste lucruri.

Doar pentru că nu s-a auzit de unele lucruri nu înseamnă că nu există sau nu s-au întâmplat.

Editat de Tony mik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista viață după forum, iar in viața reală motocicliștii se cunosc între ei, sau se aud discuții despre accidente. Există ce-i drept și șansa ca cei ce au căzut să fie anonimi, dar este destul de mică.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista viață după forum, iar in viața reală motocicliștii se cunosc între ei, sau se aud discuții despre accidente. Există ce-i drept și șansa ca cei ce au căzut să fie anonimi, dar este destul de mică.

Supapa ....faptul ca esti motociclist nu inseamna neaparat sa ne si cunoastem ( noi doi de pilda ...ne-am cunoscut aici , acum , in spatiul virtual ) intre noi ( toti) . Despre ,,ingerasii " de care am amintit nu sunt povesti scornite de mine . Intreaba in zona indicata ( ca aici la mine la tara ) caci toata lumea stie , asa s-a intamplat . Sunt unele curbe chiar ,,imputite" care nu stiu cum si de ce in aparenta zici ca sunt usor abordabile , numai ca te inseala la ochi . Asa cum am precizat ....3 copii , de-ai locului si-au bagat familiile in doliu si crede-ma ca cunosteau zona cu ochii inchisi . Unul avea 19 ani , unul 21 ani , si unul nu stiu exact dar nu era departe de ceilalti ca varsta , iar cu riscul de a ma repeta .....erau nascuti , crescuti in zona . De vina ....cred ca e soarta!

 

PS mai e si treaba aia cu cainele si ....eu nu te-am jignit! ( asta ca fapt divers)

Editat de mos bear
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...