Sari la conținut

60 de zile in turul Europei cu Harley-Davidson


biu
 Share

Postări Recomandate

Prezentarea mea pentru DISCOVER MORE 2015

2 luni, turul Europei, masa + casa platite...sa nu mai zic de experienta si motorul si banii care iti raman. asta ar fi un vis devenit realitate!

va place video?


» Post actualizat in 24 Mar 2015 11:45

http://riderwanted.harley-davidson.com

Editat de biu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai facut turul sau urmeaza sa-l faci? Caci din exprimarea "asta ar fi un vis devenit realitate" inteleg ca vrei sa faci, iar in film apar unele cadre cu tine pe motor plus bagaje... reiese ca l-ai facut.

 

Toata stima

 

PS. In cazul in care ai facut turul, pot sa fac o gluma fara sa te superi? :P

Editat de navix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

F fain! Probabil cu asta trebuia sa incepi, inainte de a-ti prezenta filmuletzul. Fain filmul, poate prea exagerat "jocul tau actoricesc / expresia" cand te urci pe motocicleta, si de ce nu, un pic cliseu... intro-ul ala cu "born to ride" (parere proprie)

 

Altfel, iarta-mi te rog gluma (am specificat ca e o gluma), o voi avea mereu in gand fata de toti posesorii de choppere cu ghidon inalt.

 

Bafta in realizarea visului! ;)

Editat de navix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

totul tine de strategie, stii bine! :D

ai prins ideea acum, da?

 

PS: daca te uiti putin la mine, parca sunt si mai frumos, nu? :D :D


» Post actualizat in 24 Mar 2015 12:38

scriam amandoi in acelasi timp! e bine primita si parerea ta...ca de aceea am intrebat...dar este ca gustul la motociclete: nu se discuta atat timp cat iti exerciti dreptul tau de cetatean european

iar gluma a fost buna, veche, dar tot buna

PS: ai vazut anuntul lor? eu am incercat sa iau cat mai multe din viata mea si sa le raspund la fiecare punct in parte


» Post actualizat in 24 Mar 2015 12:38

multumesc pentru urare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vazut anuntul, de-aia spuneam... iti tin pumnii sa-i castigi cu prezentarea ta. Esti destul de Harley figure ;)

 

Ps: respect si gustul fiecaruia, de-aia nu am vrut sa te supar cu gluma mea denaturata.

Editat de navix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, am vazut de mult anuntul. http://www.transalp.ro/forum/job-ul-de-vis-t2474.html

App, nu m-am documentat prea bine, ca nu am fost interesat, sunt mai multe locuri sau numai unu ?

Edit: sau gresesc, nu e aceeasi chestie...

da asta e! un singur norocos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-ai castigat sau e inca in dezbatere? Iti doresc succes !

Nu vreau sa ma inscriu, vreau sa fii fericit tu :)

Sanatate !

inscrierile s-au terminat vineri 20.03.2015, ora 23.59! si eu am aflat cu vreo 2 sapt inainte si am trimis aplicatia chiar in ultima zi; mai sunt baieti din RO care au trimis;

multumesc pentru urare!!! + ca te gandesti la fericirea mea! :) in 1-2 sapt anunta pe cei care trec la urmatorul pas...nu stiu care este acela: poate interviu la Londra!

oricum ar fi, suna foarte bine o oportunitate ca asta pentru oricine (cred) este pasionat de 2 roti cu motor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Total de acord, este un vis frumos! Tinem pumnii, fara a fi gelosi. :P

 

Post inscrieri nici nu mai merita sa afli parerile celorlalti, caci nu au nici-un rost, neajutandu-te pe tine cu un sfat, ci doar demoralizandu-te.

Inainte ar fi aflat mai multi si ar fi fost concurenta un pic mai mare. Zic un pic, pentru ca nu toti au resursele in a face o filmare si un montaj.

 

Actiunea Harley in schimb... merita toata aprecierea.

 

Asfalt uscat tuturor si sa auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare filmul, felicitari

 

daca accepti un sfat... pune un prieten vorbitor nativ de engleza sa-ti faca voiceover , accentul tau e cam de east europe...

ba eu cred ca tocmai cu asta nu te poti juca:

1. Ma chema la interviu (Doamne ajuta!) si plm, ma fac de (cuvant urat)?

2. am asa un feeling ca nu un nativ cauta ei

 

si apoi, est european sunt!!! tu chiar o crezi p’aia cu latinii? eu chiar ma simt ca ma trag din Putin :))

» Post actualizat in 24 Mar 2015 13:08

Total de acord, este un vis frumos! Tinem pumnii, fara a fi gelosi. :P

 

Post inscrieri nici nu mai merita sa afli parerile celorlalti, caci nu au nici-un rost, neajutandu-te pe tine cu un sfat, ci doar demoralizandu-te.

Inainte ar fi aflat mai multi si ar fi fost concurenta un pic mai mare. Zic un pic, pentru ca nu toti au resursele in a face o filmare si un montaj.

 

Actiunea Harley in schimb... merita toata aprecierea.

 

Asfalt uscat tuturor si sa auzim de bine!

Asfalt uscat si sa ne salutam pe drumuri!

eu m-am gandit sa fac vizualizari cat mai multe pe youtube! poate ajuta cand deschis oamenii aia linkul....nu e o regula ci doar o parerea a mea...l-am pus pe mai multe site-uri.

asa ca un share pe facebook este ca o felie de paine la nevoie :)

» Post actualizat in 24 Mar 2015 13:15

treaba tare este ca pana sa public pe motociclism.ro nu aveam niciun dislike pe youtube. si iti vine de unde te astepti mai putin: de la “fratii” motociclisti”.

Acum stiti cum e!

un like e bine venit!

un good luck Dragos, you are the one!

Hey Dragos, you are the best option for this campaigne!

etc

ar ajuta foarte mult la comentarii pe youtube.

 

ca vorba aia: sunt si eu un motociclist ca oricare altul si n-am zis nimic de mama nimanui. ba chiar cred in nebunia mea ca m-ar putea alege pe mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

view done. :)

Nu arati genu harley:) arati ca un portorican care o furat un harley:))).

 

N-ai barba si pleata:D

 

Daca castigi si faci traseu , gasim o bere in Elvetia :)

Bafta inca odata !

:))) sunt mari sanse sa vin in Elvetia oricum; in Iulie la Harley Days si poate trec si prin Laussane ca e nevasta la o sedint acolo. asa daca ajung, intins vin dupa berea aia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...