Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Ma sacrific... asta e! Citii ca s-a luat potul cel mare la 6/49... care esti din Galati si nu spui nimic?! Te iau cu mine aici ca sa vezi pe ce trebuiesc aruncati banii!🤣 Diiiii... la plaja... diiiii!🍹

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10424

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5763

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 12 ore, ivan pedala a spus:

Buna dimineata! Aici deja is 35*C... noroc ca e aer conditionat peste tot... si-n Beamweu'! ;) Hai... saptamana frumoasa sa avem! Va pupa mosu' din Rai!

20190512_230110.jpg

Iti luasi barca bembeu,fa?

Pfff...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici cred ca Beamweu' intra la etc... la ce masini si barcute au astia, cred ca trebuie sa luam potu' cel mare de cateva ori la rand ca sa putem salta si noi putin capu'! Hai ca vin cu marfa! Mi-am luat Buceag!🤣

20190513_224800.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate Chevrolet 150.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seamana cu alea de la Maramu,de pe traseul mocanitei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da... dar cred ca e ceva vagon de subteran, ori ceva da carat "solo" materiale. Oricum, au astia aici ce vrei si ce nu vrei, au inghesuit toata planeta in amaratu' asta de oras!🤣😝 Gata, trec la somn, ca-s frant! Va pupa mosu'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 58 minute, Paca a spus:

 

Lasa bre sa creasca asfaltul ! 

baiul e ca IARBA creste...., (e deja pana la cwoaie), si eu urasc rau de tot cositul si agricultura.... pffff.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plooo?! Ni... aicisia nu am vazut nor pe cer, si azi e mai cald ca ieri! Pfui, nu-i vreme nici de motor si nici de plaja! Apa e fiarta in golf! Asa ca, mai bantuim pe la umbra! Zi faina, colegii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca au la interior brighidele d-alea, dar am vazut volane cu pietre pretioase, embleme aurite, perdelute cu sclipici... si nu pe Beamweuri, ci pe Mertane, pe Ferrari,... pacat ca nu tin mereu telefonul aproape ca sa fac poze (il tin in torpedo, ca sa nu se topeasca de caldura). Cocalareala aici intrece imaginatia!😝 Hai la plaja...

20190514_155635.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, ivan pedala a spus:

Plooo?! Ni... aicisia nu am vazut nor pe cer, si azi e mai cald ca ieri! Pfui, nu-i vreme nici de motor si nici de plaja! Apa e fiarta in golf! Asa ca, mai bantuim pe la umbra! Zi faina, colegii!

Pai nu ziceai ca te dai cu bembeu?Amu o fiert apa-n Golf? :)

Acum 3 ore, ivan pedala a spus:

Nu stiu daca au la interior brighidele d-alea, dar am vazut volane cu pietre pretioase, embleme aurite, perdelute cu sclipici... si nu pe Beamweuri, ci pe Mertane, pe Ferrari,... pacat ca nu tin mereu telefonul aproape ca sa fac poze (il tin in torpedo, ca sa nu se topeasca de caldura). Cocalareala aici intrece imaginatia!😝 Hai la plaja...

20190514_155635.jpg

Mno vezi numa' sa nu iei modelu'...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata dreptate ai... la plecare spre Otopeni am venit cu Golfu' babei, ca-i mai economic, si la intrare in capitala... tadaaa... a fiert! S-a blocat termostatu' si am ajuns la aeroport cu bordul pom de Craciun! 🤣 Si nu, nu s-a ars garnitura vietii ca am oprit de cateva ori si am pus apa rece si am asteptat sa se raceasca troaca. Intre timp masina a primit termostat nou si merge brici... o s-o testez cand revin! Apoi, daca rezista, ii arat iar Grecia... nah!😝

IMG-20190514-WA0012.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apai io arat mobrelor Grecia saptamna viitoare. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii.

Numa' parca,caci urmeaza oarece reprize de ploo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...