Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

si gazele?? :crack: :crack: :crack:

Gazele le-am lasat in Baciu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10459

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5777

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am pasit cu dreptu' in weekend, cu muzica buna, mici si bere (FA), prieteni multi si voie buna! Deseara continuam... :mexicanwave:


» Post actualizat in 05 Aug 2018 12:04

Buna dimi'...popor adormit!

Azi am dormit cu cinci minute mai mult ca de obicei, apoi cafea...un mic dejun de criza si apoi...dupa mici reparatii la CZ (a cazut "din picioare" pe ciment dupa ce s-a rupt cricul lateral, subit...din "viu"!), mi-am intampinat prietenii "motoveterani" veniti din capitala si aflati in drum spre orasul lui Brancusi! Si-acum...parca ma ia un dor de duca... :bike-037:

post-2215-0-89213000-1533366667_thumb.jpg

post-2215-0-31679600-1533366679_thumb.jpg

post-2215-0-17675000-1533366689_thumb.jpg

post-2215-0-01927800-1533470665_thumb.jpg

post-2215-0-41594700-1533470675_thumb.jpg

post-2215-0-26657800-1533470686_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era vorba despre cei din poze...au sosit alti prieteni (sapte la numar...si intre timp s-au mai adunat vreo doi) care au plecat acum cateva clipe... ;)

Si ce chin pe mine, sarmalele si ceafa, carnatii si checurile au ramas aproape intacte...ca deh, buricu' subtire se tine cu cheltuiala mare la Fast food...vai...vai! :crack: Seara faina...ne regasim la prezenta, dimineata! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata buna colegii!

o saptamana plina de ''succesuri'' :)

 

 

 

IVAN: apoi de ce nu mi-ai trimis niste sarmale si chec si alte cele? ha?

.....bine ca io mor de foame si la voi se strica mancarea! :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Pai...daca nevasta nu m-a vazut in weekend, ce-a zis: " hai sa-l momesc si sa-i gatesc ceva irezistibil!"

Si-a reusit, ca am ajuns acasa si...pana acum de dimineata nu m-am urnit! N-aveam cum sa parasesc asa camp de batalie! :nono:

post-2215-0-95855000-1533530582_thumb.jpg

post-2215-0-67286800-1533530590_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au mai incercat si altii...si mi-a plecat nevasta de-acasa ca sa nu-mi deranjeze prietenii si s-avem loc de campare si povesti...si mi-am servit amicii doar cu uscaturi reci, ca io nu ma inghesui in bucatarie! Daca vreti sa faceti o cura de sarmale, rugati-va nevestele/prietenele sa ceara consiliere nevesti-mi si atunci va fi foarte incantata sa arate ce stie! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Trebuie sa il pedepsim pe Nea' Ivan...

 

corect, bine punctat!

Da' ce rau v-am facut, bre?! Lasa ca saptamana asta va linsez, o sa pun poze cu tot ce-mi gateste baba si vreau sa vad care-i curajosu' care vine sa campeze aici! :crack: Dupa ce postez va atentionez ca io sigur o sa fug de-acasa! :bike-037:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba! Baba n-o sa ofere recompensa pentru prindere...eventual va fi nervoasa pe prinzatori ca sunt adus acasa, iar! :crack:

L.E....ridicati-mi si mie topicul cu "eMag-ul"...mai am un cod de donat si vad ca nimeni nu scrie nimic acolo! Multumesc! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam'...am bagat acolo o oferta, poate cineva are nevoie de papica umeda pentru prietenii necuvantatori...si-o reducere de 10% nu pare de neglijat, ca mai raman banuti de benzina sau bere! :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...