Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10459

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5777

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

'mneata bajatii sau noapte buna?

 

Am bagat o tura de 500 de km cu Mulen-ul.De cand am ajuns,nu m-or lasat vecinii sa urc,ca,cica e bere multa la magazin,alea,alea.

Amu bag o baie,o pizza si nani.:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...prefer bere fara alcool si cafea de oameni normali...adica nefiltrata de maimute prin intestinul gros! :crack:

Am si de una si de alta! :alcy:

In cateva minute incalec pe capra si dispar din raza vizuala a nevestei...ca la mine este weekend inca de saptamana trecuta! :bike-037:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajun și la Pitești

Mulțumesc Marius de vizită și de ajutor.

Îmi pare rău că nu am făcut și o poză. ..Dar sper sa nu uitam data viitoare când ne întâlnim.

Weekend fain și drumuri curate și uscate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tie ti usor Ivane!

drumuri bune sa ai!

....si grija mare!...

Acum cateva clipe am ajuns acasa, si ma simt de parca as veni din razboi! Pe strazi zeci de masini depasesc peste motociclisti, intorc in curbe fara vizibilitate si pe linie dubla continua, noaptea, cu lumini stinse sau cate un chior de far pe dreapta, ies din drumuri laterale secundare fara sa se asigure...ce sa mai vorbim, ma declar invins!...

Dar, cu toate astea, am ajuns intreg, incarcat cu un arsenal de accesorii care imi depaseau cu mult gabaritul pe inaltime si greutate, de ma minunez cum draq' de nu ma vad astia in trafic! :eek:

Mi-am luat de la Lidl ultimul scaun de gradina cu dubla intrebuintare, clesti, becuri, suporti si accesorii pentru baie, burghie (sic, iar!), racoritoare, produse de patiserie, deodorante, hartie absorbanta cu multiple intrebuintari, din Kaufland cutite, bere fara alcool, briceag multifunctional, din Dedeman lac si bait pentru lemn ca sa-mi protejez foisorul si...vreo zece, douasprezece ceasuri de mana de la ceasornicar (le-am avut pentru schimb de baterii si revizie). Eh...ce ziceti, is cam invizibil...nu?!

Noapte lina si odihnitoare! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...