Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10462

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sosetele alea cramponate is tare misto! De unde le-ai luat? Intreb ca mi-ar trebui si mie ceva asemanator pentru un CZ-u'...ca sa pot iesi cu el in decoru' din spatele bataturii! Chiar si doar una mai ingusta (70...90/18), plus una de spate (130/17), mi-ar prinde bine! Am una pentru spate, ceva trail, cauciuc moale, faina...dar nu-i gasesc pereche. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am dus sa vizionez la un prieten un XT660X,sa vad daca am crescut destul ca sa ajung la el(or NOT!!!)si le-am vazut la el in curte,intr-un colt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahaaaaa...norocu' orbului cand trece strada! Ma gandeam ca ai vreo sursa prin apropiere...

Asa ca ramane sa merg in primavara la un amic in Severin sa-mi caut intr-un morman de milioane de cauciucuri (auto) ce-mi trebuie (are si cateva de motocross, amestecate si cu valori simbolice). :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata domnilor :) . No , amu am zis ca predau ghetele dar bag de seama ca nu-i ceasul meu . Urata gripa asta si nici nu am umblat la oua . Incet , incet , im beac to za living one :crack:


» Post actualizat in 18 Feb 2017 02:35

La timp sa prind " 750 " . . .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata buna.

Era mai bine sa speli atelajul când ai venit de la noroiala. Acuma s-a întărit (și e mai greu sa o moi singur).:)

 

Cum stați cu cafeiu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata cafeaua nr. unu...merg sa fac parastasu'...si-apoi sa vedem cum mi-o sta cu sarmalele si piftiile-n gat!

Weekend lung si cald sa ne fie! Sanatate celor defecti si spor la alte activitati celor apti! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Așa sa fie Bubbe. ..weekend fain și fără peripeții.

Am fost azi cu pitica la plimbare și la 10 secunde după ce am trecut pe trecere a fost acroșat un tânăr. Destul de grav. Știu ca e întoarsă poza dar e de pe telefon

post-91380-0-53910100-1487417592_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fuuuuuck!bai oameni buni,doar eu m-am scarbit in ultimul hal de tara asta cu tot ce tine de ea?!incepand de la accidente in trafic cu oameni care scapa sa infunde puscaria,pana la varful "ierarhiei"?nu zic ca-s dispus sa fac ceva pt schimbare,dar parca o luam prea urat pe aratura.in general sunt un om care poate trai linistit oriunde si-n orice situatie dar deja,desi fac eforturi sa inchid ochii,parca mi-e din ce in ce mai greu sa nu ma bat de cam multe kkturi...hai weekend placut si linistit lume!

» Post actualizat in 18 Feb 2017 11:50

Apropo de chestii naspa...iarna s-a intors la Maramu,ninge de numa desi-s 0 grade.ceata groasa,vant...gizaaas!pana si de asa ceva m-am saturat.

post-35274-0-46835200-1487418645_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geogica,las' sa ninga amu,ca-i februarie...

A fi bai dac-a ninge din martie-ncolo...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a prins noaptea, dar am ajuns acasa intreg...dupa o plimbarica de extrasezon, faina! Cam racoare, dar drumurile-s faine, uscat, senin, trafic lejer...

Prin padure mai gasesti cate o baltoaca-n drum, cate un cocolos de noroi, dar nimic de speriat! Vreo doo poze...

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreo doo poze...

N-apăi, acu m-am prins io de ce nu cîștigaț voi la loto... Ori nu știț a număra, ori nu vedeț bine! Io văz opt poze acilea! Că-s aragaz cu patru ochiuri și văz dublu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ivaneeee, mancati-as, unde-s sarmalele....?????!!?????

mooooor!

seara faina colegii!

tralalallalala!


» Post actualizat in 18 Feb 2017 23:00

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tropaie elefantii

dii diiiii tralalallalalallalalal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii!

Tre' sa va reamintesc ca-i februarie si e indicat ca,astfel de vreme sa se "petreaca" acum,nu mai tarziu in lunile de primavara?

Hai,toata lumea la cafei,bagau si o zi buna in familie!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...