Sari la conținut

BIKES ON ICE 2015


Eddy Metal
 Share

Postări Recomandate

Salutare prieteni!

 

Am vazut ca in ultima vreme au aparut persoane interesate de Bikes On Ice 2015. Ma bucura acest lucru, asadar m-am hotarat sa nu va mai tin pe jar si sa va spun ca: NE VEDEM IN 20-22 FEBRUARIE 2015, pe malul lacului Cincis!!! \m/!

Pastram aceeasi locatie de anul trecut (Camping Madalina), pastram traditia, pastram ceaunul, o sa pastram si berea la rece, pastram si atmosfera de voie buna, deci... va asteptam cu drag sa bagam impreuna pe foc si anul acesta!!!

Voi mai reveni si cu alte detalii, insa toate la timpul lor.

Road Patrol MC Romania Charter Hunedoara va doreste spor in pregatirea agregatelor care va vor aduce la Bikes On Ice - 2015!!! Numa` bine!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 58
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ahoi!

Mi-ar face mare placere sa reajung la eveiment, au trecut ceva ani de cand am fost. Mi-a placut zona Raul Mare mult de tot mai ales ca am mers pe jos de la Sarmisegetuza pana la locul evenimentului, pacat ca nu e in zona evenimentul.

Nu promit nimic, poate o sa ajung dar nu inainte de a da un telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragos e plecat, deci imi trebuie cineva sa mi tina cald la sale.

 

asa ca "postesc" un loc intr-o dubla.

 

Prefer blonda dar mere si-o roscata.

 

 

si cred ca am si loc de pasagera :)

 

asteptam oferte ( cv cu poza )

 

plecare din Bucurestie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viorele puiule, cu regret dar ..sunt " luat". de Adrian. imi plac brunetele asa ca ne-am lipit.

 

dar cu ce vii ? cu lupo ? hai ca iti tin un loc de cort in parcare la umbra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viorele puiule, cu regret dar ..sunt " luat". de Adrian. imi plac brunetele asa ca ne-am lipit.

 

dar cu ce vii ? cu lupo ? hai ca iti tin un loc de cort in parcare la umbra

:)) lol

Daca nu fac rost de-o mobra vin cu lupo...sa vedem si cum o fi vremea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No , tinand cont de faptul ca la voi pregatirile de drum sunt in toi, va anunt ca si la noi se intampla la fel. Mai ales ca... ANUL ACESTA IMPLINIM 10 ANI DE BIKES ON ICE!!! \m/ !!! Deci fiind EDITIE ANIVERSARA, e "mai a dreaq" decat toate :)) Asadar, m-as bucura sa veniti cat mai multi, cu cat mai multe motoare, sa o facem cat mai lata si sa sarbatorim acest lucru asa cum se cuvine!

Nu uitati, AMINTIRILE RAMAN! Deci grija la palinca, sa puteti povesti nepotilor cum a fo` la editia aniversara Bikes On Ice, 2015!

Ca preturi... nici nu stiu ce sa va spun, va dati seama ca raman preturile ca anul trecut, adica bere gen timisoreana/ursus=4 lei, fasole cu ciolan=10 lei, cafea=2-3 lei, intrare 15 lei, vin fiert=4lei, cazare 50 lei patul pt. tot weekendul...

Avem camere in cabane cu 2,3 si 4 paturi, sunt neincalzite, insa din experienta anilor trecuti va dau un pont gratis: cea mai buna solutie e sacul de dormit de la -15 la -30 grade. Caloriferele si aerotermele sunt mai mult degeaba, ca daca-l bagi in priza vineri, va fi ok duminica... :)) Daca ai, cumperi sau imprumuti un sac bun de dormit, iti e ok de cand te bagi in el si pana te trezesti.

Legat de rezervatul cabanelor: sunt disponibile 60-70 de paturi. Din acest moment, cei care sunteti siguri ca veniti, ma puteti suna pt. rezervari cazare. Repet, 50 lei/patul/pt tot weekendul.

Tel: 0726169889 = Eddy. (Ma puteti suna pt. rezervari sau pt. alte detalii)

 

Va salut cu faru`!!! \m/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mai facut asta acu' o vreme :)

acum vreau sa bag un lemn in soba si sa ma duc la baie in camera :)

na

I'm a Barbie girl in a Barbie world

 

-8 grade ... in 2013, in sac de -25 am dormit excelent, iar balotul de paie a fost lux.

post-49549-0-78577700-1423083196_thumb.jpg

post-49549-0-75998000-1423083213_thumb.jpg

post-49549-0-53117100-1423083247_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anu trecut s-a lasat cu reparat de sigurante.pe stalp. asa ca - o chestie clara - in camera e mai frig decat la cort. Bine, in camera aia friguroasa dupa reparatu sigurantelor s-a topit instalatia electrica. Noroc cu instalatia in tzava panzer - ca la mina ca nu a luat foc nimic si nu m-au deranjat pompierii de la somn (doar a putit totu a ebonita).

Am avut cu mine sacul de dormit ala gros :)

 

Anu asta am pe cap o belea zgomotoasa care mananca la 3 ore. probabil o sa stau la caladura acasa... sau poate nu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mai facut asta acu' o vreme :)

acum vreau sa bag un lemn in soba si sa ma duc la baie in camera :)

na

Foxule tu crezi ca mergi la first class ca la noi in din Retezat ? ;)

Sunt si variante de cazare mai buna la maxim 1 km de acolo, daca vrei detalii exacte cauta-ma si iti explic. Pana atunci arunca un ochi aici : http://www.complexul-turistic-ovi.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...