Sari la conținut

Enduro Heniu 17 aprilie 2015


Postări Recomandate

Multumesc tuturor celor care ati fost cu noi! Vremea ne-a "fentat" putin dar am reusit sa tinem pasul. Pentru cei mai multi a fost o zi de enduro mai serios , pentru altii hard sau foarte hard.Mie, mi-a lasat lumea, o senzatie de multumire, sper sa fie asa :)

 

Poze pentru cei fara facebook

https://www.facebook.com/stroisteanu.bart/media_set?set=a.957578954281562.1073741840.100000883999949&type=1&pnref=story

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine a fost cea de-a doua prieteneasca la care am participat (dupa cea de la Beius) si ma dau pe motocicleta de enduro din toamna anului trecut. M-am pierdut o singura data pe traseu, din vina mea, pt ca eram prea concentrat sa merg tare pe drept. :crack: M-am inscris la C si am terminat cursa, chiar daca ploaia ne-a dat de lucru si ne-am ajutat pe o urcare. :rusinica:

A fost un prilej bun sa ne adunam cu totii la o iesire in padure, un gulas si multa bere. Felicitari, Bart!

 

Solo, trage si tu putin roata fata, sa pot sa trec. :tempted:

 

 

O parte din traseul de C. Imi pare rau ca mi s-au terminat toti cei 3 acumulatori de la camera chiar inainte sa ajung pe ultimii, si cei mai solicitanti, 5-6 km.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...