Jump to content

Photo

Cleaning detail motociclete

cleaning detail spalatorie spalatorie profesionala intretinere motocicleta

• Please log in to reply
22 replies to this topic

#21 biu

biu

Ride is a beautiful life.

• Membru
  • Pip
  • 199 posts
  • Moto: Street Glide
  • Numar: B 111 BIU
  • Club: HOG Chapter Bucuresti

Posted 23 November 2014 - 01:57 PM

Salutare, daca va ocupari si de detailng auto m-ar interesat cat ma costa pentru un Rav 4 cu interior piele crem.

Bro, nu vrem sa facem detailing auto. Imi pare rau sa te refuz dar ne-am indeparta de obiectivul nostru care este strict legat de motociclete, ATVuri. Te asteptam oricand la noi cu motorul chiar daca nu ai nevoie de vreun serviciu...bei o bere cu noi :)

incearca un google ca sunt multi care fac cleaning detail la ~ 800 - 1000RON / masina

» Post actualizat in 23 Nov 2014 12:03

Salut,

Interesanta afacere si binevenita pe piata moto. Va cunosc de la SMAEM 2014 ...am discutat referitor la remorca moto. Succes in afacere !

Multumim! vad ca esti din Targoviste...m-am plimbat si eu cu baietii de acolo in 2006..TeTe, Mihai Avocatul, Sotangeanu, Bombardel, Bondila, Doctoru’ si altii....+ o intalnire moto la Baza de Agrement cu Valah MC...Bafta multa si te asteptam la SMAEB in 2015

» Post actualizat in 24 Nov 2014 08:26

Pentru o masina ,detailing-ul costa undeva intre 100 si 150 de euro. Intr-adevar la motocicleta, munca este mult mai migalosa... Oricum foarte frumos rezultatul! Felicitari!

Spitele cum ies? Daca imi scoateti si spitele curate, promit ca-n primavara sunt client si dupa aceea an de an. 

LE: Cat dureaza :) (pentru cei ce vin din afara localitatii?)

Nu am stiut cum sa atasez fisierul in mesaj privat :) asa ca uite aici produsele de care m-ai intrebat, pentru uz domestic. mai poti accesa si http://www.meguiars.com/en/automotive/products/ 

imi spui daca mai vrei ceva de acolo si gasim la furnizor

Attached Files

Name: Dragos Paise
Nick name: BIU
mailto: dragos.paise@yahoo.com
Phone number:  +40 723 225 982

#22 dedant68

dedant68

Back to the Future

• Super Membru
  • PipPipPip
  • 2,205 posts
  • Interests:Erasmus+
    Orchestral Manoeuvres in the Dark
    Life in the UK, Green Teach, Lifelong Learning, Inside Investigations
  • Moto: kawasaki zx12r Ninja '06
  • Numar: DB 09 SUA
  • Club: Private

Posted 25 November 2014 - 01:22 AM

Bro, nu vrem sa facem detailing auto. Imi pare rau sa te refuz dar ne-am indeparta de obiectivul nostru care este strict legat de motociclete, ATVuri. Te asteptam oricand la noi cu motorul chiar daca nu ai nevoie de vreun serviciu...bei o bere cu noi :)

incearca un google ca sunt multi care fac cleaning detail la ~ 800 - 1000RON / masina

» Post actualizat in 23 Nov 2014 12:03

Multumim! vad ca esti din Targoviste...m-am plimbat si eu cu baietii de acolo in 2006..TeTe, Mihai Avocatul, Sotangeanu, Bombardel, Bondila, Doctoru’ si altii....+ o intalnire moto la Baza de Agrement cu Valah MC...Bafta multa si te asteptam la SMAEB in 2015

» Post actualizat in 24 Nov 2014 08:26

Nu am stiut cum sa atasez fisierul in mesaj privat :) asa ca uite aici produsele de care m-ai intrebat, pentru uz domestic. mai poti accesa si http://www.meguiars.com/en/automotive/products/ 

imi spui daca mai vrei ceva de acolo si gasim la furnizor

Da, amintiri si vremuri frumoase.... :hug:

* Fericirea este o DISCIPLINA a SINELUI *

"Cel mai mare esec nu este faptul ca ai gresit, ci acela ca nu ai incercat."

Adevarata ignoranta nu este absenta cunoasterii ci refuzul de a o dobandi." 

#23 baby_blues

baby_blues

Avansat

• Super Membru
  • PipPip
  • 895 posts
  • Moto: Honda Black Widow

Posted 27 November 2014 - 11:43 PM

Am luat legatura cu Biu pentru sfaturi   vis-a-vis de produsele si serviciile oferite (detailing). Pot sa recomand amabilitatea si profesionalismul acestuia, rabdarea de-a explica proprietatile fiecarui produs, etc. De abia astept sa ajung cu motocicleta in primavara pentru servicii complete de detailing. Recomand inca odata cu caldura!

Also tagged with one or more of these keywords: cleaning detail, spalatorie, spalatorie profesionala, intretinere motocicleta

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

DMCA.com Protection Status