Sari la conținut

Vopsitorie moto


GuLL1v3R
 Share

Postări Recomandate

Doresc sa imi vopsesc motocicleta exact ca de fabrica cu stickerele ei cu tot, ma intereseaza baietii care au service si se ocupa cu asa ceva. Este atinsa si pe dreapta si pe stanga, pe partea dreapta are si doua gaurele in carena, am sa atasez poze sa le vedeti.

 

Ma voi apuca de toata treaba undeva in martie 2015 pt ca atunci o aduc din "garaj" , de demontat piesele ma ocup eu- daca imi poate face rost de stickere mai ieftin de 150 lei ok daca nu pot face rost eu de ele.

 

Vreau sa aflu si eu preturi ca sa ma pot pregati aproximative, ca e 50 lei in plus sau in minus nu este asta o problema. se pot spune si aici si pe privat, vopsitoria sa fie in bucuresti-ilfov

post-78541-0-31463500-1414263013_thumb.jpg

post-78541-0-66764600-1414263014_thumb.jpg

Editat de GuLL1v3R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

650 lei inclusiv stickere

rezervor,codita si burta, se poate un pret estimativ? culoarea negru lucios

Editat de pizzaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Am suzuki gsxr 600 k 1 de culoare neagra. Vreau sa o vopsesc alb albastru in culorile originale si cu stickere.( carene laterale carena far codita aripa fata si rezervor). Ma intereseaza un pret la vopsire cu tot cu stikere si unde se afla service ul. Carenele sunt usor zgariate nu sparte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...