Sari la conținut

Victor Rocknroll KIA


Aleko
 Share

Postări Recomandate

KIA- killed in action - camaradul, prietenul nostru nea Victor a murit astazi pe 2 roti.
Inmormantarea va avea loc marti dimineata in localitatea sa Valu Lui Traian de langa Constanta. Cand vom sti vom scrie mai multe detalii,
pe PM sa discuta despre ceata care il va insoti spre cimitir.

post-4291-0-57390200-1413137227_thumb.png




Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Familia vrea sa il inmormanteze miercuri. Maine fata lui ia actele de la procuratora si vom afla exact cand va avea loc inmormantarea. Pe la pranz dau o fuga acolo si va tin la curent cu ce aflu. Dumnezeu sa te aiba in grija lui Nea' Victore.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nea Victore, să mergi împăcat acolo unde ți-e drumul! O să ne lipsești tuturor!

 

Sincere condoleanțe familiei! :rose: :rose:

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu nea Victor am mers la intrunirea de la Bacau, acum ceva timp...nea Victor m-a ajutat de fiecare data cand il sunam...nea Victor ma suna de anul nou sa imi zica La multi ani!nea Victor o sa ramana in inima mea cel mai bun om care mergea cu o Nipra cu atas...

Editat de alex_en
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit de cateva ori la telefon cu el, era un om dintr-o bucata....pacat....odihneasca-se in pace. :rose: :rose:

Editat de Burg_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt două zile de când ne-am vorbit ultima oară la telefon. Săracul de el, tocmai ce-mi reparase una din chiulase şi era încântat de ce soluţie născocise ad hoc. De-acum însă, vorbele parcă-s de prisos. Nea' Victore, om bun şi blajin ce-ai fost, ai grijă de mata pe-acolo pe unde eşti!

 

Cu fiecare amper generat şi la fiece schimbare de viteză te vor pomeni multă vreme de-acum înainte alternatorul şi cutia lui Arkadi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Datorita neglijentei unor semeni de-ai nostri, in ultimele doua weekend-uri era sa ajung de doua ori si io acolo unde dumneata, nea Victore, ai ajuns deja...dar poate norocul mi-a suris si moartea m-a mai uitat nitel pe meleagurile astea!

Sper sa gasesti acolo drumuri line, oameni atenti si politicosi si prieteni pe masura!

Drum bun si sper ca dincolo sa ne intilnim, fiindca aici nu am reusit... :(

Odihneste-te in pace! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce poti spune cand un tovaras de al tau este ucis?Cu indiferenta si nonsalanta.Nu l-am vazut,explica asasinul cu candoare.Noi dam aici cu rip si altele si ne gandim cu groaza la cine va urma.

Victore,sa ai parte de odihna vesnica ,acolo sus ,intr-un paradis al motociclistilor.Sunt sigur ca exista asa ceva.Sincere condoleante familiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...