Sari la conținut

Mini parodie: prieteni, miscare, ceva cazaturi, pizza, distractie


Spanda
 Share

Postări Recomandate

Cum petrecem cand ne dam: PE SCURT.

S-ar fi putut numi si: "Cum imi urca prietenii motoru" :)

 

 

Sper sa va placa.

 

P.S. Aveti un pic de rabdare cu playerul. Ar fi indicat sa-l vizionati filmul direct de pe vimeo (click pe vimeo), nu embeded.

Daca nu se intelege dialogul, va rog sa folosit butonul CC din player, pentru subtitrare.

Multumesc

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari super tare filmuletul si supe trase fenomenale...

Multumesc.

» Post actualizat in 11 Oct 2014 10:25

Din pacate nu am putut folosi niste filmari de pe niste trasee foarte faine si mai tehnice (pietre mari, apa), doarece nu s-ar fi inteles nimic din ele, intr-un cadru de 2-4 secunde.

Prietenul meu, care a s-a dat pe acolo are camera montata pe aerisirea din fata la casca, iar asta face ca totul sa fie intr-o miscare haotica, de neinteles pe intervale scurte de timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare :D Foarte fain videoclipul !!!

Ce program de video-editing folosesti ?

Si eu fac filmulete (linkuri deasupra pozei) , dar programul pe care il folosesc nu are atat de multe optiuni precum as vrea.

 

 

Salut. Folosesc Sony Vegas 12 Pro. Intentionez sa folosesc Adobe Premiere + Adobe After Effects prin cloud (adica sa imi fac abonament) .

Am folosit si eu GoPro Studio, dar nu eram multumit de calitatea randarii finale.

Am vazut filmele tale sunt foarte faine. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba bilute... te pricepi si tu la un lucru foarte bine; frumos,frumos editat.

zise: instalatoru!!! :))

» Post actualizat in 11 Oct 2014 19:26

Superb! La anu' vreau sa incerc si eu enduro. Poate ma aciuesc si eu grupului vostru daca aveti chef sa va amuzati cu incepatori ;)

Stai linistit ca au de cine sa se amuze ... ca de patru ani sunt tot incepator ... abia acum am inteles de ce trebuie sa ti picioarele in scarite pe urcari :) ...

si de coborari Doamne fereste, numai decat saptamana trecuta mi-am busit coastele, iar azi am postat filmul in loc sa ma dau.

Dar poate e mai bine asa ca au mers la Cabana Suru unde e foarte periculos: poteca ingusta, radacini si rape de 40m.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Criminal.Tot."The shit "cum ar zice ciobanul Ghita.Montajul,muzica,distractia.Ma gandesc ca numa' esti in domeniu' de stii sa zici asa de bine.Bravo!

 

Multumesc. Nu sunt 'in domeniu', dar imi place sa fac asta. Mai invat si eu lucruri noi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...