Sari la conținut

cea mai buna alegere sport touring .ce imi recomandati


Calin Calinutz
 Share

Postări Recomandate

Terminati fratilor cu vstromul ca ala nu e sport touring , ca sa nu mai vorbim de balene in jurul a 300 de kg .

 

Sport touring in 3000 de euro ar fi:

Aprilia futura

Cbr xx

Ducati st1 2 3 4 4s

Hayabusa la pret mai corect

Triumph speed triple

Vfr 800 pre vtec

Speed triple e naked.Dupa 120 te bate vantu pe ea.Poate ai vrut sa zici sprint

Editat de G B V
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 53
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator goe 75

Servus! cbr 1100 xx all the way! Au numai doua aspecte nu tot timpul placute.Una ar fi ca se incinge destul de tare in oras motor si chasiu aproape la fel de rau ca un r1(vara e nasol iarna e minunat). A doua ar fi ca pre 2002 cutia de viteze e mai de graba de calitate industriala decit de super motor japonez dar isi face treaba bine.Pentru multi si consumul e putin catre ingrijorator.Eu nu am scos niciodata sub 8 la suta chiar daca am mers mai mult relaxat si numai citeva excese.Cind am inversat raportul am scos peste 16. In rest numai superlative. Este un motor extraordinar. Costa mai mult sai faci plinul dar salvezi bani car iai da pe reparatii pentru altele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Servus! cbr 1100 xx all the way! Au numai doua aspecte nu tot timpul placute.Una ar fi ca se incinge destul de tare in oras motor si chasiu aproape la fel de rau ca un r1(vara e nasol iarna e minunat). A doua ar fi ca pre 2002 cutia de viteze e mai de graba de calitate industriala decit de super motor japonez dar isi face treaba bine.Pentru multi si consumul e putin catre ingrijorator.Eu nu am scos niciodata sub 8 la suta chiar daca am mers mai mult relaxat si numai citeva excese.Cind am inversat raportul am scos peste 16. In rest numai superlative. Este un motor extraordinar. Costa mai mult sai faci plinul dar salvezi bani car iai da pe reparatii pentru altele.

peste 16 ?!?!?!?!? nu-mi vine sa cred....., nu credeam ca e asa de insetat pasaroiul....

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Toate motoarele de 1000cc si peste comsuma la fel cind chiar te dai la ele. Suzuki mai putin dar nu cu mult. La 16 vorbeam de mers maniacal . De cele mai multe ori intre 9-10. Acum i-am dat-o unuia din nepoti si el scoate de cele mai multe ori 8. Are alt still si e prea incepator sa aiba curajul sa acceseze potentialul la acel motor. Am vorbit numai de negative pentru ca daca as vorbii de pozitive mi-ar lua pagini intregi. Este senzational daca a fost intretinut cum trebuie.

» Post actualizat in 13 Nov 2014 08:30

Vorbeam de motoare de 1000cc si peste cu performante asemanatoare bineinteles.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...