Sari la conținut

ce stiti de cei de la service-ul Rombat?


mitic_azazel
 Share

Postări Recomandate

Buna. Nu iti spun din experienta cu ei pentru ca nu am avut nevoie asa mare, insa am un prieten ce si-a dus motorul acolo si au avut de munca la el. Au fost ok. Si din ce am mai auzit, a fost bine la ei.

Legat de pret, nu stiu ce sa spun. Vorbeste si tu pe acolo cu Alex sau Mihai si vezi.

 

Poarta o discutie cu unul din ei doi, vezi cam care ar fi pretul si te decizi.

Daca nu, incearca in Itcani. Este un service acolo si tot motociclisti sunt si acolo. Poti intreba de Andrei.

 

Mult noroc si sa o rezolvi cat mai repede!

Editat de dudah15
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Nu iti spun din experienta cu ei pentru ca nu am avut nevoie asa mare, insa am un prieten ce si-a dus motorul acolo si au avut de munca la el. Au fost ok. Si din ce am mai auzit, a fost bine la ei.

Legat de pret, nu stiu ce sa spun. Vorbeste si tu pe acolo cu Alex sau Mihai si vezi.

 

Poarta o discutie cu unul din ei doi, vezi cam care ar fi pretul si te decizi.

Daca nu, incearca in Itcani. Este un service acolo si tot motociclisti sunt si acolo. Poti intreba de Andrei.

 

Mult noroc si sa o rezolvi cat mai repede!

S-a intors Andrei???fusesem in itcani acum ceva timp si era un domn in varsta pe acolo...daca Andrei mai lucreaza acolo ar fi extraordinar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mitiz_azazel, ai rezolvat cumva?

Unde ai mers pana la urma?

inca nu am facut nimic...astept sa imi intre niste bani,dupa aia cred ca il voi cauta pe andrei(baiat pasionat-din cate stiu are o afinitate pe cbr-uri)...daca nu va merge asa,le voi duce la Rombat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Știu că și Kidu repara motociclete. Aici scrie mai multe despre el: /index.php?/topic/683810-nomad-motors/

 

Dacă deja s-a discutat despre el îmi cer scuze, nu știu cum e trecut în bolentin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

De care Rombat vorbiti service-ul care e pe aleea Jupiter pe langa biserica,daca da se lucreaza bine acolo,acum cativa ani am fost cu XTX-ul la ei mi-au uleil si semeringurile si am platit 60 de lei si bonus mi-au scos sitele din toba lucru pe care nici nu stiam ca am asa ceva in tobe si Dooooamne cum se mai auzea pe urma motoru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 7 months later...

Mi-a venit si mie in sfarsit motoreta. I-as face o verificare dupa inmatriculare. Vad ca service-ul Rombat e recomandat. Trebuie sa-i schimb si cauciucul spate si ma intrebam daca se si echilibreaza si toate cele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa aiba tot ce ai nevoie, precum si altii care se mai ocupa de motorete prin Suceava. Echilibrarea se face manual si iese perfect. Nu este nevoie de nimic ultra performant :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu personal de cate ori am schimbat caucioacele nu am echilibrat niciodata...si nu am avut probleme...iar cat despre echilibrare manuala , nu mi-o lua in nume de rau dar cum iti dai tu seama la mana unde vine pus plumbul sau unde e deformare??

Editat de andutzu_85
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, nu cred ca esti singurul. De multi este neglijat aspectul acesta atata vreme cat efectele nu se simt indeajuns de tare :).

 

LE: In principiu este un proces destul de simplu, deh fizica...

Editat de Andrei-Bogdan Vorobchevici
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...