Sari la conținut

Best moment pentru organizare  

53 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

ce tefaci daca vin doar io? iti dai seama cat avem de baut?

De baut va fi suficient, iar doritori - exprimati doar virtual, deocamdata - sunt cativa. La asta se adauga gasca cu care vin din Timisoara, pentru drinkbuilding... hehe!

 

 

Reiau discutia, se apropie luna august! Cine vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu in periada 15-17 august imi termin turul de tara care il am planuit in aceasta vara si exact transalpina e pe drumul de intoarece, deci voi trece sigur pe la voi. Cortul il voi avea cu mine si prefer sa il si folosesc. Eu iti confirm de pe acum ca voi fi acolo! :D

daca totul decurge normal vor fi 2 Varadero, ma bag si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri seara va fi o camera rezervata pentru tine și pasagera ta! Trebuie doar sa menționezi ca e făcută prin motociclism.ro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am alta ruta, asa ca sunt ferit de necazuri... :) Cheia, Brasov, Sibiu, Brezoi, Vidra, apoi Curtea de Arges, Campulung Muscel(da stiu ca e drumul praf, dar am treaba in zona) si Bucuresti.

 

Multumesc pentru avertizare, sigur foloseste celor care vor sa lege si Transalpina in ruta.

Editat de middle_of_nowhere
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa incercam sa ne organizam, sa stiu cate camere rezerv - in cazul in care vor fi doritori de pat. Pentru corturi nu e limita, dar mi-e util sa stiu incat sa organizez zona, fiind doua locuri disponibile.

 

Tot in saptamana aia se filmeaza la Vidra, pentru un film artistic/horror, in care va fi inclus hotelul neterminat. Am rezervate, de echipa de filmare, 30 de locuri, la care se adauga cateva rezervari de la turisti. Mai sunt si colegii mei.

 

Asadar, trebuie construita o lista, in care sa fie indicata modalitatea de cazare, cort/camera (single, dubla, multipla).

 

Deci (luati cu copy-paste de mai jos):

 

1. eu - camera dubla

2.

3.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa incercam sa ne organizam, sa stiu cate camere rezerv - in cazul in care vor fi doritori de pat. Pentru corturi nu e limita, dar mi-e util sa stiu incat sa organizez zona, fiind doua locuri disponibile.

 

Tot in saptamana aia se filmeaza la Vidra, pentru un film artistic/horror, in care va fi inclus hotelul neterminat. Am rezervate, de echipa de filmare, 30 de locuri, la care se adauga cateva rezervari de la turisti. Mai sunt si colegii mei.

 

Asadar, trebuie construita o lista, in care sa fie indicata modalitatea de cazare, cort/camera (single, dubla, multipla).

 

Deci (luati cu copy-paste de mai jos):

 

1. eu - camera dubla

2.

3.

1. blorin - camera dubla

2. dexxter - camera dubla

3.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, starea drumurilor nu este deloc incurajatoare pentru deplasare la Vidra, cel putin pentru directia Petrosani-Obarsia Lotrului-Vidra. Din cate am aflat, e aproape imposibil de ajuns pe acolo, chiar cu 4x4 de offroad.

Pe site la inmh vad ca starea vremii e nasoala pentru urmatoarele 3 zile, dar si prognoza pentru sfarsitul saptamanii viitoare, ceea ce va nu va permite refacerea drumurilor...daca cineva a inceput asemenea lucrari...

 

In conditiile astea, eu, unul zic pas la o astfel de aventura.

Daca, totusi, exista doritori, ii asigur ca o masa calda si un pat uscat vor gasi acolo. La fel si bere (si nu numai) si foc de tabara daca nu ploua.

Nu garantez un loc de campare curat si uscat imediat alaturi de vile ci cateva sute de metri mai departe.

 

De ajuns la Vidra voi ajunge vara asta, pe moto, dar nu saptamana viitoare.

Editat de blorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orgie, intuneric, gemete...etc. la un moment dat un tip zice: credeti ca am putea sa aprindem lumina sa ne organizam putin? Ca e a patra oara cand iau m$@&e!!!

» Post actualizat in 08 Aug 2014 16:02

De aici si treaba cu organizarea...:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orgie, intuneric, gemete...etc. la un moment dat un tip zice: credeti ca am putea sa aprindem lumina sa ne organizam putin? Ca e a patra oara cand iau m$@&e!!!

» Post actualizat in 08 Aug 2014 16:02

De aici si treaba cu organizarea... :))

 

:crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...