Sari la conținut

colantat moto


Postări Recomandate

Vizitator darcocbr

Mergi tu frumusel, cumpara folie si apuca-te de treaba. Daca ai un prieten sa te ajute e si mai bine. Am facut eu si un prieten un k1 si a iesit belea.

Pana atunci nu am mai facut asa ceva nici eu, nici el.

Ai nevoie de un feon, o solutie din aia pt geamuri si spor la lucru ;)

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o vopsesti cu 500 ron, cel putin nu de calitate.

 

Daca o colantezi singur, conteaza foarte mult marca colantului. Cele 3M sau Oracal sunt mai usor de aplicat, ti le recomand. Eu mi-am colantat cateva elemente, fara experienta in prealabil si a iesit bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost astazi la un service de colantat cu motoru si mi-au spus k ei nu mai fac asa ceva k e foarte migalos si nu se merita.... plus k mi-au zis k pretul la colant e vreo 120 de ron dar mana de lucru undeva de vreo 3 ori mai mult din cauza k e greu de pus... i-am intrebat dak pot sa o fac eu si mi-au spus k nu am nici o sansa dar cum eu sunt foarte incapatanat de fel si ascult toata lumea dar fac tot ce vreau eu o sa ma apuc de el si dak nu-mi iese ii dau foc :))

Editat de george blondu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Daca nu reusesti inseamna ca ai doua maini stangi si una e rupta :)) . Deci nu ai cum sa nu reusesti. Ti am spus, noi am reusit si asta fara a mai face in prealabil. Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...