Sari la conținut

Accident patarlagele , Buzau .


Aprilia Rs125
 Share

Postări Recomandate

Mi-a spus un prieten care era prin zona de un accident in patarlagele, in buzau . Un suzuki alb cu galben (el nu prea cunoaste motoarele) a intrat intr-un bmw care i-a taiat calea . Cel din urma , cu bmw-ul, ar fi iesit dintr-o parcare si nu s-a asigurat ... La fata locului s-au prezentat doar un politist comunitar si o salvare , din ce am inteles baiatul e destul de rau , a fost dus la bucuresti .

Accidentul s-a produs pe data de 19 aprilie, insa nu am postat din cauza faptului ca accidentul nu a fost mediatizat in nici un fel si nu am avut cine stie ce detalii .

Daca cineva mai are detalii , rog sa posteze aici ...

Sanatate motociclistului ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca de obicei, vitezana cu bemveu...deja vu...majoritatea accidentelor au un bmw implicat ( de obicei un cocalar teribilist ) si o vitezana ( alt teribilist ). sper ca sunt ok si sanatosi teribilistii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

valabil si pentru tine: n-am vrut sa supar pe nimeni...nu sunt teribilist de niciun fel...cer scuze daca te-a deranjat comentariul meu.

si completez: imi retrag cuvintele din primul post.

Citez "gogule nu ma cunosti. nu stii din ce categorie fac parte", dar tu ii cunosti pe "teribilisti"? Spune parerea dar nu cataloga omul cum ai facut tu si se pare ca faci exact ce nu-ti place tie sa fii catalogat....

Sanatate baiatului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...