Sari la conținut

Iese cineva luni?


vik55
 Share

Postări Recomandate

LUNI 21 / O4 / 2014 DACA SE ADEVERESTE PROGNOZA METEO [ nu mai ploua si se incalzeste ] EU IES LA O PLIMBARE [ max 300 dus intors ] SI LA UN GRATAR DE BERBECUT ,,,,,,,,,,,,,,LOCATIA ? ? ? nu stiu dar as vrea soare / apa si o pajiste pt o plaja .

DACA SE MAI INGRAMADESTE CINEVA COMPLETATI FORMULARUL PT REZERVARE .................. :crack: .

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 67
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Auzi la el, Berbecut, dar oaia nu ti mai place? :crack:

Cat despre prognoza, se anunta munca pentru unii care nu sunt atat de norocosi ca tine !!

Editat de Hyllander
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi la el, Berbecut, dar oaia nu ti mai place? :crack:

Cat despre prognoza, se anunta munca pentru unii care nu sunt atat de norocosi ca tine !!

 

 

Man pe 21 este liber cat despre oaie nu stiu ce sa zic eu tot ce stiu si aplic este ca de la o anumita varsta este mai frageda carnita de PICUTA 25 /35 ce este trecut de 45 deja este cam tare lasam pt cei mai tineri sa capete experienta in campul muncii ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

" PUICUTA " cat despre locatie nu stiu depinde mult de vreme .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai CRESTINILOR da curiosi mai sunteti :-L pe doua roti sper sigur nu este scuter :crack: .

Acum pe bune ce sa zic concret voi nu vedeti ce este afara , pronostic de iesit poate maine ideea este ca vreau sa ies .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca iniţial nu ai spus nici măcar în ce zonă a ţării eşti arată că eşti organizatorul perfect şi un bun conducător de grup.

Că după 720 de postări pe forum nu ai nimic completat la profil denotă inteligenţă şi atenţie la detalii, lucruri foarte importante pentru un motociclist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun tura bucuresti - fundulea - silistra - ruse - bucuresti, aprox 300 km

 

plecare luni ora 10 00 , benzinaria luk oil de langa complex lebada, pantelimon

 

putem opri in oraselul tutrakan sa mancam un peste, pe malul dunarii

 

am vb si cu mihai varadero

 


post-45187-0-97270900-1397981599_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Of iar Bg ,,,, "bucuresti - fundulea - silistra - ruse - bucuresti " l-am facut de 3 ori si abia a inceput sezonul daca tot in Bg macar hai sa bagam direct un Veliko mancam ceva poate avem timp sa mergem si pana la cetate ..........???????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! cam off topic intrebarea... Vreau maine sa merg pe la bulgari si as vrea sa stiu programul de vizitare si pretul de intrare al urmatoarelor obiective turistice: cetatea Tsarevets (Velico Tarnovo), Cascadele Krushunski, pestera Orlova Chuka (Dve Mogili) si pestera Devetashka. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HRISTOS A INVIAT .

 

Nu suna rau vb mai pe seara .

 

 

Of iar Bg ,,,, "bucuresti - fundulea - silistra - ruse - bucuresti " l-am facut de 3 ori si abia a inceput sezonul daca tot in Bg macar hai sa bagam direct un Veliko mancam ceva poate avem timp sa mergem si pana la cetate ..........???????

Nu prea stii ce vrei ! Suna bine sau suna rau ?

 

zici ceva concret??? sau pierdem timpul inainte de a pleca la Inviere???

Sa inteleg ca ti s-a facut de o plimbare ? Apropos de traseul de mai sus, mi se pare mai interesant buc., ruse, silistra, calarasi, bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! cam off topic intrebarea... Vreau maine sa merg pe la bulgari si as vrea sa stiu programul de vizitare si pretul de intrare al urmatoarelor obiective turistice: cetatea Tsarevets (Velico Tarnovo), Cascadele Krushunski, pestera Orlova Chuka (Dve Mogili) si pestera Devetashka. Multumesc!

la cetate de la 09 dimineatza pana pe la 17, Cascadele Krushunski intrare 2leva/pers cam tot asa programul, iar la Devetashka nu ai program intrare la liber, dar ar fi ok sa ajungi cand soarele e sus pe cer ca sa poti face poze faine. poti sa te intorci prin lovech (podul de lemn) si pleven unde vizitezi cramele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa fie buc - ruse - silistra -calarasi - bucuresti

 

10 15 la petromul dupa palatele tiganesti ? plecarea la 10 30 ?

 

eu si mihai varadero vom fi acolo

am facut drumul asta de atatea ori de cred ca mobra mea il poate parcurge singura fara gps eu putand rezolva integrame! ma uit sa vad ceva pe zimnicea si ce mai e in zona respectiva a bulgarilor.

propun : bucuresti- ruse- ivanovo - basarbovo (biserici in stanca in ambele locatii)-pestera orlova ciuca- cetatea cherven- canionul rusenski lom - ruse bucuresti

aprox 250 km. macar ne culturalizam putin, masa o luam ori in ruse ori in giurgiu la dunare sau la pachet ca tot e pastele (oua rosii)!

intalnire ora 09.30 la omv de la 1 decembrie. plecarea la ora 10.00 ca sa avem timp sa aprofundam obiectivele propuse.

un link cu ce putem vedea:

http://amfostacolo.ro/bulgaria-pareri,4/ruse,105,1327/manastirile-rupestre-basarbovo-si-ivanovo,3525/impresii-sejur-si-fotografii-vacanta__32648.htm

post-67387-0-28207500-1398018172_thumb.jpg

Editat de SpiritofMotions
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut drumul asta de atatea ori de cred ca mobra mea il poate parcurge singura fara gps eu putand rezolva integrame! ma uit sa vad ceva pe zimnicea si ce mai e in zona respectiva a bulgarilor.

propun : bucuresti- ruse- ivanovo - basarbovo (biserici in stanca in ambele locatii)-pestera orlova ciuca- cetatea cherven- canionul rusenski lom - ruse bucuresti

aprox 250 km. macar ne culturalizam putin, masa o luam ori in ruse ori in giurgiu la dunare!

intalnire ora 09.30 la omv de la 1 decembrie. plecarea la ora 10.00 ca sa avem timp sa aprofundam obiectivele propuse.

un link cu ce putem vedea:

http://amfostacolo.ro/bulgaria-pareri,4/ruse,105,1327/manastirile-rupestre-basarbovo-si-ivanovo,3525/impresii-sejur-si-fotografii-vacanta__32648.htm

attachicon.gifcherven.jpg

 

Interesant traseu. Ma bate gandul sa vin si eu, dar este vreo problema ca sunt incepator ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce ar fi??? mai capeti experienta! nu e traseu de viteza, sunt opriri multe si se pare ca peisajul e spectaculos! nu se sta toata ziua in sa, unde ni se pare ca merita sa mai stam vom mai intarzia, nu e departe de bucuresti, deci banuti putini de benzina!

Editat de SpiritofMotions
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...