Sari la conținut

cyanide
 Share

Postări Recomandate

Au trecut cele 7 zile in care castigatorii isi puteau revendica motocicleta sau bicicleta.
Din pacate, in cele 7 zile doar motocicleta a fost revendicata de posesorul tichetului nr: 0578, si anume Dl. Frincu Cristian.
Dar, din fericire, avem pentru bicicleta varianta a doua, posesorul tichetului nr: 2622, Dl. Roman Seremet.
Inmanarea premiilor se va face in saptamana 16-22 Iunie. Revenim cu detalii privind data exacta (in functie de cum terminam cu actele) si locatia.

post-60453-0-78739400-1401958155_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Felicitari castigatorilor si poate la anu' am si eu noroc la o motoreta noua! Baieti , nu dau si astia constructori de chopper-e sau cruiser-e o motoreta?!:) BMW e frumos dar, prea docil ptr gusturile mele! E ca o nevasta ascultatoare dar, care nu e si curva in pat!:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

norocul apare cand nici nu te astepti deci...cu siguranta va veni si randul tau :)....Daca incep constructorii de choppere sa faca concursuri cu premii gen "o motocicleta custom" eu sunt primul care se baga :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Metallica a mai fost pe la noi si oricum nu ne permitem....astia cer o caruta de bani. Deocamdata ne intelegem mai bine cu trupe de pe la noi. Poate pe viitor facem ceva combinatii si aducem si de afara ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Pentru cei ce doresc sa fie alaturi de noi si de castigatorii tombolei Iubim 2ROTI, dar si pentru cei ce doresc sa se asigure ca aceste premii nu au fost doar pe hartie, ii invitam in ROCK IN REGIE, in data de 02.07.2014, incepand cu orele 20:00.
Alaturi de traditionalul partener RockFm, reprezentat de prietenul Cristian Hrubaru, vom inmana motocicleta BMF F800R si bicicleta BMW M-BIKE.
Pe langa acestea, Rock in Regie ne-a pregatit un concert Pseudonoise .
Intrarea bineinteles va fi libera in aceeasi traditie a evenimentului Iubim 2 ROTI.

 

post-60453-0-62378000-1404297670_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urna au fost atatea taloane cate au fost vandute. O astfel de reactie este normala din partea cuiva care nu a castigat. Daca erai tu castigatorul sigur se gasea altcineva care sa faca acest comentariu. Acum stii si tu cum e in viata "You win some, you lose some"...dar cred ca in cazul asta ai avut numai de castigat....depinde acum si de cum vezi tu situatia. O zi buna! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 )sa nu crezi ca toti cei prezenti acolo au cumparat taloane

2) te contrazici singur- spui tragere la sorti in ghilimele, apoi spui ca nu te asteptai sa fie facatura, pentru ca la sfarsit sa spui ca "a fost prea pe fata"

Din punctul meu de vedere discutia se opreste aici pentru ca nu vad sa ajungem la un rezultat prea curand. Daca ai nelamuri si vrei sa asculti si alte raspunsuri de la alti oameni la intrebarile tale legate de acest subiect, te asteptam diseara in Rock'N'Regie incepand cu ora 20:00 ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar ca sa poti dormi linistit noaptea, s-au vandut 1308 bilete....tine cont ca la extragere au participat Cabral si Cristi Hrubaru. Daca si ei participa la extrageri masluite, poti sa incepi sa ai din nou incredere in guvern!

post-60453-0-26463100-1404305707_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...