Sari la conținut

Arhiva MotoGP


wbmt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 197
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am dat jos Irish.Road.Racing.2014, IOM.TT.2014 si cursele din MotoGP disputate in acest weekend. Ramane de vazut cum facem cu urcarea lor :)

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasiti actualizata sectiunea MotoGP; MotoGP - Moto 3, cu evenimentele de la Mugello.


-Race Moto GP


-Race Moto 3



Nota* La cererea publicului gasiti cursa Moto 2 in sectiunea "Documentare si nu numai"



Toate, ca de obicei, sub acelasi acoperis: LINK


Vad ca Zair "da din casa"; dar da se pregatesc mai multe; in functie de timp :)



Drumuri bune.


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost modificata sectiunea IoM TT, aceasta s-a transformat in "Road Racing".

Pe langa IoM TT 2010 & 2011, care erau deja in aceasta sectiune au fost adaugate:

-(2014) Cookstown - Highlights

-(2014) North West - Full

Sectiunea "Documentare si nu numai" a fost actualizata:

-(2014) IOM TT - The Michael Dunlop Story

-(2014) IOM TT - A Very British Challenge

L.E. 1

In sectiunea Road Racing (pozitia 4)

-(2014) IOM TT.2014 - Highlights

L.E. 2

Gasiti actualizata sectiunea WSBK, cu evenimentele de la Sepang.

-Superpole 1 & 2

-SBK Race 1 & 2

Toate, ca de obicei, sub acelasi acoperis: LINK

P.S. Folositi cu nadejde CTRL+F5 pentru actualizarea paginii; daca la deschiderea site-ul vedeti altceva decat ceea ce am povestit eu mai sus.

Drumuri bune.

Editat de wbmt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasiti actualizata sectiunea MotoGP; MotoGP - Moto 3, cu evenimentele din Catalunya.


-Race Moto GP


-Race Moto 3



Nota* La cererea publicului gasiti cursa Moto 2 in sectiunea "Documentare si nu numai"



Toate, ca de obicei, sub acelasi acoperis: LINK



P.S. Folositi cu nadejde CTRL+F5 pentru actualizarea paginii; daca la deschiderea site-ul vedeti altceva decat ceea ce am povestit eu mai sus.



Drumuri bune.


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar mie mi se blocheaza filmele daca nu le urmaresc cap coada? Cateodata cand dau mai departe se blocheaza imaginea si nici nu mai isi revine. Nu e de la net ca am banda buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am dat jos ultima cursa (Race07 catalunya ) si fie e indexul fisierului stricat, fie au fost ceva erori la download, cert e ca dupa minutul 47 o ia de la capat. Daca faci skip, pleaca iar dupa 1h:10 min.

 

Voi incerca diseara sa il iau din nou jos.

@wbmt, ca de obicei - multumim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Actualizata sectiunea WSBK, runda de la Misano:

-SBK Race 1 & Race 2

-SSP

-SSTK 1000

 

 

P.S. Da, era problema cu MGP Race07 Catalunya, exact cum a descoperit vampiria_t; s-a corupt fisierul la upload initial. Am reuploadat, pare bine acum. Mersi.

 

Luati de vizionati. :)

 

Drumuri bune si multa grija.

*Ale mele s-au terminat sezonul acesta dintr-o prostie.. clavicula in suruburi si sarme :)

Editat de wbmt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu am gasit butonul de download, asa ca am incercat sa intru pe 'usa din spate' :).

 

Pasul 1: deschideti pagina cu filmele dorite si click-dreapta intr-un loc liber (nu pe Player); Alegeti 'View Page Source' ..

post-67543-0-15214200-1403596708_thumb.jpg

Pasul 2: in fereastra cu codul sursa al paginii, gasiti calea catre directorul si fisierul corespunzator videoclipului pe care vreti sa-l descarcati; Copiati adresa fara ghilimele sau paranteze patrate ...

post-67543-0-36154200-1403596718_thumb.jpg

Pasul 3: dati Paste la textul din Clipboard in bara de adresa a browser-ului astfel incat sa se suprascrie doar ultima parte a adresei vechi;


Exemplu: > sa presupunem ca vreti sa descarcati un documentar de la adresa: http://chibiro.net/MotoGP/StreamGP/DOC.html

> va trebui sa copiati din pagina cu cod sursa, calea catre fisierul dorit .. sa zicem ca e vorba de documentarul Motovudu ...


_______________________________________________________________________________________________
CodoPlayer([{
src: ["
resources/DOC/Motovudu.2011.webm],
title: "Motovudu, Dark Art Of Performance, 2011",
poster: "http://cdn2.xmotorcycle.com/wp-content/uploads/2013/03/motogp-pics.jpg",
engine: "auto",
cuepoints: [5, 10, 15]
}

_______________________________________________________________________________________________


> asadar, copiem in Clipboard textul: resources/DOC/Motovudu.2011.webm si ne intoarcem in browser in bara de adresa, unde dam Paste stergand ultima parte a adresei (DOC.html) ...

http://chibiro.net/MotoGP/StreamGP/resources/DOC/Motovudu.2011.webm

Pasul 4: odata incarcat filmul, ar trebui sa aveti optinunea de salvare din Player, apasand click-dreapta .. numai ca la mine nu prea mege, fisierul ramane la 0%.


post-67543-0-62520300-1403596727_thumb.jpg

Daca nici voua nu va merge, treceti la pasul urmator ...

Pasul 5: copiati textul din bara de adresa (alternativ puteti da click-dreapta pe Player > Copy Video Location) in Internet Explorer si acest browser va arata optiunea de Save as:

post-67543-0-65483500-1403596740_thumb.jpg



Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Si eu mi-am propus sa ajut initiativa ta laudabila, pe weekend voi fi in Amsterdam, dar sapt viitoare incerc sa ridic si eu o locatie in RDS pt downloads.

.................

lansez si eu barca la apa
...........................

 

A copiat colegul din quote sursele pentru download (postul intreg pe pagina 3) puteti sa descarcati de la el de pe site mai usor.

Pe viitor o sa pun si optiune de download cu originalele; dar sunt usor indisponibilizat acum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...