Sari la conținut

Postări Recomandate

Alt clichee.

Daca iti plac motocicletele trebuie sa asculti neaparat rock, sa ai pielea alba, sa ride a Harley, sa possibly be a m.c. member, prospect or hangaround, sa te imbraci eventual in negru, haine de piele neagra(ha ha irony), si sa crezi ca toti "englezii" fetze palide asculta metal.

Si sa nu cumva sa vezi realitatea asa cum e.

Dar tu chiar nu ai nici o limita, nu te poti abtine??

 

Ai vazut ce titlu are topicul asta?

 

Asta nu e topic de discutat culoare pielii si stereotipuri sau ce aberatii iti mai trec tie prin cap, e topic pentru motociclistii pasionati de rockereala (din UK), fie ca sunt 2 sau 3 sau 1000 pe acest forum.

Nu-ti convine, fa-ti un topic al tau si scrie despre ce vrei in el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am citit toate posturile de aici dar ultimele nu par sa ceeze o imagine generala a motoristilor. e doar o categorie de oameni care imbina 2 gusturi. pasiuni/ gust- pasiune/ preferinte etc.

daca nu vrei sa citesti un post ai libera alegere sa treci peste. nu tre sa te lasi deranjat de orice post.

arat timp cat vorba lu eugen nu injura pe nimeni nu vad de ce nu are voie, sau trebuie sa se potoleasca...

daca vrei sa se potoleasca zii un argument impotriva afirmatiei lui/ inchidei gura cu altceva nu cu paru... cum stie sa faca multi oameni, ca nu au chef ca nu-s in stare ca nu ai destula minte, nu stiu..

Editat de kinguh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acesta este un topic de informare,pt iubitorii de rock/motocicleala din UK...nu e topic de dezbatere idei/concepte etc.pt asta,sint alte topicuri dedicate.

simple as that.

multumesc!

 

latest news: Va avea loc prima editie a Download Festival din FRANTA, anul asta, la Paris, concomitent cu cel din UK dar Iron Maiden si Rammstein vor fi prezenti la ambele.

 

lineup Download Festival UK: http://downloadfestival.co.uk/lineup-poster

 

In seara asta Amorphis canta ultima oara din turul asta in UK: Nottingham. http://www.songkick.com/artists/295968-amorphis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu e o societate libera in care poti sa iti spui deschis opinia.

Exact asa cum banuiam

 

Nu esti liber sa-ti bagi picioarele in orice topic iti casuna tie, da, exista reguli pe acest forum.

Esti LIBER sa il parasesti daca nu vrei sa le respecti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca Nu Sunt Liber.....

Ca nu m-am Nascut Liber....

Am inteles si acceptat asta.

De mult.

 

Asta e topic de rockereala nu poezie, nu filosofie, antropologie sau altceva.

Ai ceva de comentat in legatura cu viitoare concerte sau ai recenzii ale concertelor la care ai fost tu, bine, scrie. Daca nu, abtine-te!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

e o suma infima pentru cate trupe vin si puterea unui englez de cumparare..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e o suma infima pentru cate trupe vin si puterea unui englez de cumparare..

La care se mai adauga cazare (campat sau hotel), mancare, benzina si uite ca ajungi la 500 lire de persoana pe weekend plus ca vine motoGP-ul si IOT TT :)))

Editat de Vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ce zici.. dar daca compari numarul trupelor ce sosesc acolo, valoarea lor si faptul ca totusi festul este unul pregatit in care suprizele negative sunt mai putine decat in alte parti, suma este una ok.

Per total... nu e capat de drum, dar cand intervin alte tentatii cum ai spus mai sus :))) Nu stii ce sa te mai faci, si nu alta!!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... trebuia sa-mi stricati voi ploile, eu mi-am facut de drum la TT si acum nevasta-mea a vazut "evenimentul paralel"! Pfffff... iar nu mai mananc mancare calda...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... trebuia sa-mi stricati voi ploile, eu mi-am facut de drum la TT si acum nevasta-mea a vazut "evenimentul paralel"! Pfffff... iar nu mai mananc mancare calda...

....mai e si Bloodstock, Dirt Quake V si duminica asta e BikeShed show moto in Londra.

Noi sigur bifam Dirt Quake V, daca puteti luati-va liber si hai, e in iulie pe 15 si 16. Prima zi e DTRA (adica nationalele de flat track) si a doua zi e distractia cu amatorii si starurile moto.

http://thebikeshed.cc/calendar/dirt-quake-v-presented-by-sideburn-and-bikesure-2/

 

Daca veniti impachetati si costume de baie sau ceva mai lejer de purtat pe plaja, sunt cateva plaje superbe prin zona aia.

Editat de Vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...