Sari la conținut

SMAEB XII - 4 - 6 Aprilie 2014 - ROMAERO


zîmbesc
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 305
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa votat data SMAEB? cine stie sau mai asteptam.

Esti cam nerabdator. Din experienta anilor anteriori se va anunta cu aproximativ 3 saptamani inainte. Poate doua. :)

 

Oricum daca au afisat pe site 4-6 aprilie atunci e batut in cuie. Cu detaliile o sa mai asteptam un pic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e un atac direct din partea celorlalti. Nu cred ca e o miscare buna... cati expozanti vor participa la ambele? iar daca se impart expozantii, care se duc unde , care se duc in partea cealalta? Cati vizitatori se vor duce la ambele?

Editat de Proxi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cati expozanti vor participa la ambele? iar daca se impart expozantii,

aiurea, cati expozanti cu moto au fost anul trecut la SAM? 2-3? doua motorete cioparite (rockfm) si un ducati futacios!

Editat de warlock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca nu o sa avem Triumph la SMAEB... si dubios rau cum un dealer/importator ca United (Aprilia, Kawasaki, Triumph + accesorii si echipamente ca la balamuc) au un spatiu asa de mic :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mi se pare chiar asa de mult 20 lei. nu este foarte putin, dar nici foarte mult. sub 5 euro. cu 20 de lei nu iti iei nici un meniu cu 5 aripioare la KFC (ala e 20,50)..... . sa nu uitam si ca un sfert este TVA. + ca poate pretul mai mare se va vedea si intr-o organizare mai buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca e 20 lei voi veni toate cele 3 zile .Odata pe an e . Ma bucur ca se tine , ma bucur de inceputul unui nou sezon moto . Ma bucur sa vad motociclete si echipamente .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mi se pare chiar asa de mult 20 lei. nu este foarte putin, dar nici foarte mult. sub 5 euro. cu 20 de lei nu iti iei nici un meniu cu 5 aripioare la KFC (ala e 20,50)..... . sa nu uitam si ca un sfert este TVA. + ca poate pretul mai mare se va vedea si intr-o organizare mai buna.

Am dat 25 de lei pe filtrul de ulei , dai 20 de lei ca sa vad aceleasi lucruri de 2 ani incoace. Pana la urma mergem sa socializam .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat 25 de lei pe filtrul de ulei , dai 20 de lei ca sa vad aceleasi lucruri de 2 ani incoace. Pana la urma mergem sa socializam .

25 de lei ...

 

De unde ai luat filtrul ?

 

Ca si pe mine ma asteapta revizia ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ma nene 20 de lei , pentru ce , nu ma duc sa vad biciclete !

ba da, te duci sa vezi (si poti) biciclete!

 

Chiar daca e 20 lei voi veni toate cele 3 zile .Odata pe an e . Ma bucur ca se tine , ma bucur de inceputul unui nou sezon moto . Ma bucur sa vad motociclete si echipamente .

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat 25 de lei pe filtrul de ulei , dai 20 de lei ca sa vad aceleasi lucruri de 2 ani incoace. Pana la urma mergem sa socializam .

sunt totusi an de an si modele noi de motociclete. de foarte multe ori la smaeb am vazut pe viu pentru prima data un anumit tip de motocicleta. doar pentru socializare... cred ca inca se tin intrunirile de miercuri de la arcul de triumf, acolo e gratis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e mult 20 de lei, însă e de preferat să nu se mai adauge încă 10 lei în 2015, 10 lei în 2016 și tot așa deoarece din 2018 m-ar pierde de vizitator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...